Gönderen Konu: siparişi verdim  (Okunma sayısı 8008 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vahap

• Ziyaretçi
siparişi verdim
« : Nisan 01, 2007, 13:56:15 »
selam arkadaşlar siparişimi verdim almanyadan arkadaşlarıma kısmetse olucak,sipariş verdiğim tren orient express digital (kırmızı çekmeceli kutuda olan en pahalısı)oradaki fiyatını yazmiyim tepki görebilirm ama çok ucuz.digital tren hakkında yardımcı olan beylere teşekkürlerr..

Çevrimdışı Emre B. ÇAKIR

• Emre
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?zmir
Ynt: siparişi verdim
« Yanıtla #1 : Nisan 01, 2007, 15:10:32 »
           Dostum sanırım o set digital değil. Kutusunda da ucundan kontrol paneli gözüküyor. O zaman bir dekoder ve digital kontrol panelide alman yada aldırman gerekiyor. Hayırlı olsun.
  Emre B. ÇAKIR

vahap

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 01, 2007, 15:56:13 »
valla oradaki sitede kutusunda dijital yazıyor,zaten sanırım o kutuda bir çok model oluyor,bunun kodu (1073).zaten digital olmazsa almam o ayrı daha bakma aşamasındalar,teşekkürler.....

abdusta

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Nisan 01, 2007, 16:13:43 »
Vahap bey

bir digital&analog lafı geciyor
şu alacagınız setin tam adı ve acılımını verirseniz,
size Almanya dan alacagınızın setin becerileri hakkında yardımcı olabiliriz..

saygılarımızla A.Usta

vahap

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 01, 2007, 16:24:34 »
2 adet sipariş verdim 1.hornby digital western pullman r(1077)  2.sanırım olmuycak digital değilmiş heralde venice simplon orient express_srp r(1073).......orada arkadaş bakma aşamasında zaten tembihledim digital olacak diye.teşekkürler

vahap

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 01, 2007, 16:28:09 »
bu arada resmi nasıl konuluyor,resminde digital yazıyor vede kumanda da digital(orient expresin)

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Nisan 01, 2007, 16:32:11 »
sevgılı hobıdas dostumuz vahap bey,
a.usta ustadın dedıgı gıbı marka ve model veya gormus oldugun lınkı bızler ıle paylasır ısen sanırım bırcok bılgıde daha bır netlık kazandırırız hepbırlıkte..
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..

vahap

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Nisan 01, 2007, 16:40:16 »
bir çok linke girdim ama digital orient express i gördüğüm link i sık kullanılanlara eklememişim,bilirsiniz google karışıktır ........ama resim koymayı bana öğretirseniz size resmini göstereceğim,kutuda digital yazıyor........

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 01, 2007, 16:56:00 »
sevgılı hobıdas dostum vahap bey,
sanırım sozkonusu setlere aıt fotograflar bunlar..
dogrumuyum..
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..

vahap

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Nisan 01, 2007, 16:58:45 »
bu birinci istediğim

abdusta

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Nisan 01, 2007, 16:59:43 »
nedim bey hepsi yemekli vagonmu?saygılar a.usta

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Nisan 01, 2007, 17:07:50 »
sevgılı hobıdas dostum a.usta ustad,
lınk olarak karsıma cıkan o ne bıleyım ben sayın h.yamanlar dostumuz yoklar ne yapayım. ben buldugumu koymaya calıstım.. sanırım bunlar..
lınk adresı vahap beyın verdıgı dogrultuda
http://www.hornby.com/sets-and-train-packs-88/the-premier-boxed-set-m-navy-r1038/
vede
http://www.hornby.com/sets-and-train-packs-88/gwr-western-pullman-dcc-set-r1077/
benım buldugum bunlar hornby dırekt web page den..
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..

vahap

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Nisan 01, 2007, 17:33:59 »
sayın nedim bey 1. verdiğiniz linkdeki tren digital değil evet doğru,ama benim gördüğümde kırmızı çekmeceli kutuda ve üstelik benim baktığım r(1038)değil r(1073)...resmini koycam ama çözünürlüğü çok olduğundan site kabul etmiyor.belkide yeni çıkan modeli olabilir..... saygılar...

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Nisan 01, 2007, 18:28:31 »
sevgılı dostumuz vahap bey,
sızlere yardımcı olabılmek acısından ben soyle bır sıtelere baktıgımda gordugum kadarı ıle sızın ıle aynı setler uzerınde konusmaktayız. ancak su dıkkatımı cekmekte.. hornby ıngılız markadır.. vede fıyatlar paund uzerınden dır.. burada yanılgıya dusmeyın derım.. bence hornby kendı sıtesınıde bır ınceleyın.. www.hornby.com ..
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..

abdusta

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Nisan 01, 2007, 18:38:55 »
vahap bey

budur..
baslar
Hornby Venice R1073 Simplon-Orient-Express British Pullman Digital Set

What an absolutely amazing train set! Not only does this set have a top of the range locomotive but also three sensational Pullman cars which are complete with a staggering amount of interior detail including table lamps that actually stay lit even when the train is stationary! Included with this set is the Hornby Select Digital control which takes controlling a model railway to new heights.
biter

vahap

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Nisan 01, 2007, 18:47:57 »
sayın abdusta bey tebrik ederim bendeki resimde bu işte. yalnız ben resmi koyamadım nedense.EVETbu digital değilmi işte bende bunu demek istiyorum zaten buda sipariş listemde.bu arada nedim bey sizede teşekkürler...

abdusta

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Nisan 01, 2007, 19:01:27 »
Vahap bey
evet digital
ancak Nedim bey dogru bir sekilde iade etti
fiatlarına dikkat edin..
İngiltere satıs fiatları POUND
siz buradan ucuza buldum diyorsanız 2ci el olma
dukkana iade edilme,gibi nedenlerden ucuz olabilir
saygılar a.usta

Çevrimdışı Jazzista

• Forum Üyesi
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #17 : Nisan 01, 2007, 19:05:22 »
Merhabalar Vahap abi.Öncelikle gelecek Hornby setiniz hayırlı olsun.Şu resim koyma meselesini açıklamak istedim.Mesajınızı yazdıktan sonra ek seçeneklere tıklayın.Eklentiler çıkacak.Gözat'a tıklayıp bilgisayarınızda veya belgelerinizdeki istediğiniz resime tıklayın.Daha çok göndermek isterseniz daha çok eklentiye basın ve aynı işlemi tekrarlayın.Bu arada maksimum eklenti boyutu 150 KB'dır.Yeni setinizle buharlı günler dillerim.Saygılar...

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #18 : Nisan 02, 2007, 01:07:44 »
Arkadaşlar merhaba,

Vahap beyin mesajına direkt buradan, yanlış anlaşılır diye düşünerek cevap yazıp bir yanlışlık olduğunu belirtmek istememiştim.

Ama bir çok arkadaşımız da aynı düşünce içinde olmuşlar ki buraya mesaj yağmış.

Ben de ilk önce Vahap beye özel mesaj atarak siteyi öğrendim ve bir yanlışlık olduğunu anladım.

Tahmin edebileceğiniz gibi sitedeki fiyatlar EU değil İngiliz Poundu.

Ve Orient Express seti de digital değil. Orient Expresin digital bir versiyonu çıkacak. Ancak Ingiltere Hornby deposuna Mayıs ayından evvel gelmeyecek.

Bir yanlışlık olmuş ama gayet doğal tabii, insan yurt dışı sitelere bakarken kolaylıkla EU, ,Pound, Dolar arasında karıştırma yapabilir.

Bu arada "Ön Ödemeli satış" kampanyamızı ve "Uzun Vadeli Satış" şartlarımızı yeniledik.

Ön ödeme kampanyasına tüm setleri koyduk. Sipariş duruma göre 30 - 60 gün arasında beklemeye gönüllü olanlar bazı ürünlerde yurt dışından bile daha ucuza alabilirler. Zaten uzun dönemdeki hedefimiz tüm fiyatları yurt dışı ile eşitlemek hatta yapabiliyorsak biraz daha düşürmek.

Yapı Kredi Bankası ile yeni bir anlaşma yapıp uzun vadeli satışlar için taksit faizlerinde bir indirim sağladık. Şu anda Yapı Kredi bankası kartlarına Garanti den daha fazla indirim yapabiliyor ve 3 ay için hiç faiz ödemiyoruz.

Bu 2 konu ile ilgili yeni mesajlarımızı

http://modeltrenciler.com/forum/index.php?board=46.0

bu sayfada bulabilirsiniz.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı lima train

• SEDAT COKER
  • Forum Üyesi
  • Yer: BAKIRKOY
  • Vicdan ile Zafer kazanılmaz
« Yanıtla #19 : Nisan 03, 2007, 00:08:39 »
Arkadaslar  sadece bir bilgi !!!!!
bahsettiğiniz orient express sadece vagonları avrupada çalışan modeller değil bilginize .Orient express in başlangıcı fransa ile 1945 yıllara kadar Istanbul a kadar çalışmış savasla birlikte seferler durmuştur. Lima nın 1970 li serilerinde kullanılan vagonlar gerçek Orient Exprestir. 1945 le birlikte savaş başlamış ve seferler durdurulmuştur. Bu vagonlar fransız demir yolları tarafından seferden alınarak uzun bir süre seferlere ara verilmiştir.
saygılar
Lima Train
Sedat COKER / Lima Train