Gönderen Konu: merhaba ben ercan  (Okunma sayısı 2428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ben10

• Forum Üyesi
merhaba ben ercan
« : Ekim 02, 2010, 20:42:13 »
mrb ben adim ercan

ankarada yaşiyan bir ogrenciyim  trenlere cok seviyorum  yarin yüksek hizli trene binerek eskisehire gidecegiz bunun modeli varmidir ?

burada pekcok bilgi okudum cok iyi yapmissiniz modelleri nerede buluyorsunuz ? ankarada satan bir yer varmi ? babamla evde tren dolastirmayi nasil yapabilirim ?

yardiminizdan mutlu olurum.

saygilar

Çevrimdışı ben10

• Forum Üyesi
Ynt: merhaba ben ercan
« Yanıtla #1 : Ekim 17, 2010, 19:27:12 »
mrb

bilgisayarim bozuktu ama cevap da gelmemis. Ankarada tren modellerini nerede buluyorsunuz ?

saygilar

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: merhaba ben ercan
« Yanıtla #2 : Ekim 18, 2010, 23:48:59 »
Ankarada hobbytime diye bir mağaza var , adresini filan bilmem , internetten araştırırsan bulabilirsin.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Kahraman

• Kahraman
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Tekno Kurgu Mimarl?k
Ynt: Merhaba Ben Ercan
« Yanıtla #3 : Aralık 27, 2010, 01:10:09 »
Merhaba Aydin..
Bu hobi uzun soluklu ugrasilacak bir hobi. Treni alip sadece is yurutmekle bitmiyor.
Hobinle ilgili buraladan detay bilgiler alabilirsin. Zaman icerisinde kendine de yapacaklarina ugun bir set alarak baslayabilirsin.
Ankarada Kemal abinin dedigi gibi hobbytime diye biryervar. Cesit cok. Ancak sadece trenlerle ilgilenmiyorlar.
Evde tren kuracak yerin var mi? bu konuya olan ilgin nedir. Bu cok keyifli hobiye attigin ilk adimdan dolayi seni kutluyor hosgeldin diyorum.

.---- -  -
   (   ,----- - -     \_/        ___  c--U---^--'o  [_  |--------------'_| /_(o)(o)--(o)(o)
 ====================================================================================================================================================================

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
Ynt: Merhaba Ben Ercan
« Yanıtla #4 : Aralık 27, 2010, 12:42:50 »
Aydın bey hoş geldiniz.
keyifli paylaşımlar dilerim.