Gönderen Konu: Sistem Değişimi  (Okunma sayısı 3107 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jazzista

• Forum Üyesi
  • Yer: İstanbul
Sistem Değişimi
« : Nisan 07, 2007, 21:10:18 »
Selamlar.İstanbulda AC sistemli lokomotiflerin DC sisteme çevrimini yapan bildiğiniz yerler var mı?Benim için önemli bir konu.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı agulday

• Ali U?u® GÜLDAY
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: Sistem Değişimi
« Yanıtla #1 : Nisan 08, 2007, 00:14:40 »
yarkın merhaba nedim abi yardımcı olacaktır sana. bu aralar yoğun olduğundan dolayı pek internete giremiyor. biraz bklemen lazım...
Uğu®

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 08, 2007, 19:22:59 »
sevgılı hobıdas dostum yarkın bey,
dıjıtal sıstem konusunda ne tur bır yardım talep etmektesın..
ısteklerını tum ayrıntıları ıle belırtır ısen elımden geldıgınce yardımcı olmaya calısayım..
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus

Çevrimdışı Jazzista

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Nisan 08, 2007, 19:37:01 »
Merhabalar Nedim abi.Bu siteye üye olduğumdan beri sistem değiştirmek istediğimi sürekli vurguladım.6 senedir Marklin kullanıyorum fakat bu güzel site fikrimin değişmesini sağladı.Marklin AC analog sistemli 2 tane lokomotifim var.BR 216 ve BR110.Bunları DCC sisteme göre uyarlamak istiyorum.Fakat nerede ve nasıl olacak bu iş?Önümüzdeki aylarda bir tane Roco DCC starter set getirtmeyi planlıyorum.Diğer AC analog lokomotiflerimi de bu sette çalıştırmak ve fazladan masraf yapmamak bence çok iyi olur.Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.Saygılar...

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Nisan 08, 2007, 19:55:43 »
sevgılı dostum yarkın bey kardesım,
oncelık ıle maerklın marka model trenler uzerınde genıs ve detaylı bır bılgıye sahıp degılım. ancak sıte/forum bunyesınde maerklın marka model tren kullanıcı a.usta, marlıkfan(ayhan bey), obıwan(okan bey) ve c.tekın ve de ısmını sayamadıgım dıger dostlarımız sanırım sana cok daha fazla detaylı bılgıler aktaracaklardır. ne olur kusura bakma..
sevgı ve saygılarımla.
nedım kus..   

Çevrimdışı Jazzista

• Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Nisan 08, 2007, 20:09:18 »
O nasıl söz Nedim abi,ilgilendiğiniz için müteşekkirim..