Gönderen Konu: Ankara'dan Merhaba  (Okunma sayısı 3241 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serhan E.

• Forum Üyesi
  • Yer: ANKARA
Ankara'dan Merhaba
« : Mart 11, 2007, 23:33:16 »
arkadaşlar hepinize merhaba,

bu foruma ilk mesajim. çocukluk yıllarımda, model trenle babam uğraşıyordu ve bu sayede tanışıklığım olmuştu. Marklin marka birkaç setimiz vardı.

NTV'deki program sayesinde forumu duydum ve hemen kayıt oldum. Tekrar bu bu hobiye nasıl başlarım düşüncesi ile forumu vakit buldukça incelemeye çalıştım.

Forumda gayet iyi bilgiler edindim. Sizden ricam, Ankara'da bu işi iyi yapan birkaç satış yeri belirtmeniz. Bahsedilen markaları yerinde görmek istiyorum açıkcası.

bu arada elimde kalan sadece 2 Marklin marka vagon var, resimlerini kısa zamanda çekip foruma yükleyeceğim.

hepinize yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Saygılar,

Serhan   

Çevrimdışı Serhan E.

• Forum Üyesi
Ynt: Ankara'dan Merhaba
« Yanıtla #1 : Mart 12, 2007, 20:18:25 »
öncellikle sıcak mesajlarınız için teşekkür ederim.

tavsiyelerinize dikkate alacağım.

bu arada elimde bulunan vagonların resmini yükledim.

saygılar...

Serhan

mali87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mart 12, 2007, 21:07:08 »
   Serhat bey aramıza hoş geldiniz.Ankara grubunda yardımsever arkadaşlar size yardımcı olacaklardır,hoşçaklan.

mali....

Çevrimdışı Serhan E.

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Mart 13, 2007, 20:01:41 »
Sizden ricam, Ankara'da bu işi iyi yapan birkaç satış yeri belirtmeniz. Bahsedilen markaları yerinde görmek istiyorum açıkcası.

Serhan bey,

Bu sorunuzu atlamışım. Kusura bakmayın.

Ankara'da düzenli olarak ithalat yapan tek mağaza Hobbytime. Kendileri Fleischmann ve Piko ürünleri getiriyor. Fiyatlarını araştırmadan almanızı tavsiye etmiyoruz çünkü bazen uygun, bazen yüksek fiyatlı olabiliyorlar.

Onun dışında İstanbul'da Proses Elektronik (sol tarafta online mağaza linki de var) hem fiyat, hem de güvenilirlik yönünden tek tavsiyemiz.
İlla Marklin diyorsanız ise İstanbul'daki adresiniz Pera Hobi veya Hobi 2001 olacaktır.

Tüm bahsedilen mağazaların Internette siteleri  bulunmaktadır.

Özgür Bey,

İlginiz ve vermiş olduğunuz yanıt için teşekkür ederim.

Proses'in sitesini inceledim. Diğer sitelere de bir göz atacağım.

Saygılarımla,

Serhan