Gönderen Konu: yeni başlıyorum yardımcı olur musunuz ?  (Okunma sayısı 3851 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trencinuh

• Forum Üyesi
yeni başlıyorum yardımcı olur musunuz ?
« : Nisan 18, 2013, 17:25:00 »
Herkese merhabalar sizden ricaam dioramalarinizdan vs kullanmadiginiz malzeme figürler, evler, raylar vs. Bana verebilir misiniz? Saygılar Talha
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: yeni başlıyorum yardımcı olur musunuz.EVET OLURUZ.
« Yanıtla #1 : Nisan 18, 2013, 21:22:49 »
Arkadaşlar , Talha genç bir trensever  öğrenci arkadaşımız , bu hobiye başlamak için biraz desteğimiz gerekiyor.

Bu cumartesi klüpte Talha'ya ray temin etmek için aramızda imece usulü kumbara dolduracağız.

Ben de hiç analog adaptör kalmadı ( hep dağıttım isteyenlere ) elinde fazla adaptörü olan göndersin.

Eski lokolarınızı , vagonlarınızı gönderebilirsiniz. Yeni bir trenci kazanırız hep birlikte.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı trencinuh

• Forum Üyesi
Ynt: yeni başlıyorum yardımcı olur musunuz ?
« Yanıtla #2 : Nisan 18, 2013, 21:59:15 »
İnşallah Kemal abi adına yardımcı olursunuz.  :)

Çevrimdışı trencinuh

• Forum Üyesi
Ynt: yeni başlıyorum yardımcı olur musunuz ? luuuutfen GİRİN
« Yanıtla #3 : Nisan 19, 2013, 19:24:15 »
 ???
« Son Düzenleme: Nisan 19, 2013, 20:24:17 Gönderen: trencinuh »

Çevrimdışı trencinuh

• Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Nisan 25, 2013, 15:08:26 »
Bir yardım edecek , birkaç parça şey verecek  Allahın kulu yok mu yaa.
Yanlış anlamayın dilenci gibi olabilirim ancak benim sizler gibi mesleğim yok maaş almıyorum.Siz empati kurmayı biliyorsanız bence kurun. :'(

Çevrimdışı trencinuh

• Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Nisan 25, 2013, 15:11:59 »
Tek isteğim bu hobiden vaz geçmemek.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Nisan 25, 2013, 20:50:31 »
Talha biraz bekle , bu işlerin yoluna girmesi , organizasyonu , çok çabuk olmaz , senin için bir şeyler yapacak birileri vardır , biraz sabırlı ol.

Trenciliği bırakmana gerek yok.......
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı koraycenan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Nisan 25, 2013, 21:29:07 »
Sevgili Talha, dayanamadım yazıyorum. 1. Daha çoook gençsin acele etmene gerek yok
2. Bir istekte bulundun yardım edecek olanlar yardım edeceklerdir sonucta ekonomiye dayanan bir hobi ama bunun yanı sıra cevrendei pek çok çöp olan malzemelerdende pek çok şey yaparak devam edebilirsin bu yüzden bırakmak istemiyorum gibi duygu sömürüsü yapman hiç hoş değil.  Önce uslubunu düzeltmeli ve sabretmeyi öğrenmelisin abi tavsiyesi sana .
z scale,ho scale, rc, yani model ve modelcilkle ilgili herşey...

Çevrimdışı Gürkan

• Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Mayıs 01, 2013, 23:26:28 »
Merhaba Talha.

İlk olarak aynı yaştayız ikimizde öğrenciyiz bence ilk olarak buradan yardım isteyeceğine kendi çabalarınla birşeyler yapsan  çok daha zevk alırsın ve kendinle gurur duyarsın. Mesela ben para biriktiriyorum set almak için önceden elime 3-5 kuruş geçsin hemen kırttasiyeye gidip mukavva alıp birşeyler modellemeye çalışırdım. Örnek olarak tel ve mukavva tel ve mukavvadan bir sürü şey yapa bilirsin bunlara örnek olarak sokak lambası,tabelalar vs.. Hani önce kendin biraz uğraş benim gibi mesela ben grubu 1 yıldır takip ediyorum ve yavaş yavaşta modelcileğe başlıyorum ilk olarak biriktirdiğim paralarla masa yaptırdım kendime kurgum için 2. aşama olarakta gene para biriktiriyorum bir set almak için :) Benden sana arkadaş tavsiyesi önce kendin uğraş çabala birşey yapamıyorsan o zaman yardım iste. :)

'İMKANSIZ DİYE BİRŞEY YOKTUR'