Gönderen Konu: selamlar  (Okunma sayısı 2401 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkerinko

• ?lker Yunus KARAKA?
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
selamlar
« : Ekim 16, 2012, 10:12:58 »
değerli ustalar ve arkadaşlar selamlar,

forumunuza yeni katıldım fakat diorama ile yaklaşık 1 yıldır uğraşıyorum. 34 yaşındayım ve Antalya'da yaşıyorum. Turizmciyim ve fazla vakit ayıramıyorum ama uykusuz gecelere değiyor ;) Şu an için tasarımın detay bölümlerini bitirmek üzereyim. Binalar, araçlar, evler, istasyonlar, mağazalar, eğlence mekanları vs. Dediğim gibi çok vakit ayıramadığımdan montaj ile uğraşıyorum hala. Aynı zamanda 2 adet MP-24 McLaren Mercedes ve Titanic modelleri üzerinde airbrush ile çalışıyorum. Konuyla ilgili her türlü yardıma ihtiyacım olacağını düşündüğümden foruma üye oldum. Paylaşmak güzeldir :)

Şimdilik bu kadar. Teşekkür ederim.

Sevgiler,

Çevrimdışı O?uz Tosun

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: selamlar
« Yanıtla #1 : Ekim 16, 2012, 12:51:44 »
Siz de hoşgeldiniz.Dioramanız büyük ve detay içeriyor anlaşılan.Fotoğraflarını da paylaşabilirseniz memnun oluruz.

Çevrimdışı ilkerinko

• ?lker Yunus KARAKA?
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Ekim 16, 2012, 13:02:00 »
Oğuz Bey,

Dediğim gibi henüz tasarım aşamasında ama montajını yaptığım detayların fotolarını en kısa sürede paylaşacağım. Şu aralar Almanya'dan kardeşimin göndereceği binaları, spor merkezini, mazgal, ızgara vs. gibi ürünleri bekliyorum. Bu arada da boş durmayıp ray sistemi üzerinde araştırmalara başladım. Çizim için AnyRail diye program önerdiler. Onu inceliyorum. Şu anda 3 istasyon setim bitmiş durumda. Kafamda yavaş yavaş şekilleniyor birşeyler ama tasarım için her türlü tavsiyenizi dinlemeye hazırım.

Teşekkürler

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3 : Ekim 16, 2012, 22:11:23 »
İlker kardeşim aramıza hoş geldin , uzun kış gecelerini keyifli yapan bir hobiye sahip olduğumuz için hepimiz çok şanslıyız.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı sedat nişancı

• Forum Üyesi
  • Yer: İZMİR
« Yanıtla #4 : Ekim 17, 2012, 19:34:03 »
  Hoşgeldiniz..

Çevrimdışı Ozan Dik

• Ozan
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Ekim 21, 2012, 12:53:25 »
hoşgeldiniz