Gönderen Konu: Dortmund - Eskişehir  (Okunma sayısı 2084 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fvefa

• Ferdi Vefa
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Ephesus Va
Dortmund - Eskişehir
« : Mayıs 09, 2011, 23:04:26 »
Tesadüfün böylesi :) Kısa aralıklarla kaldığım iki otel odasından görüntü karşılaştırması

Eskişehir Ibis Otel odasından görüntü

Dortmund NH Hotel odasından görüntü

« Son Düzenleme: Mayıs 10, 2011, 11:40:08 Gönderen: fvefa »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ynt: Dortmund - Eskişehir
« Yanıtla #1 : Mayıs 10, 2011, 01:09:29 »
Alttaki Eskişehir olsa gerek.

Çevrimdışı fvefa

• Ferdi Vefa
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Ephesus Va
Ynt: Dortmund - Eskişehir
« Yanıtla #2 : Mayıs 10, 2011, 11:43:31 »
Diğer konuyada yazdım burayada yazıyim yoksa yanlış anşılıp Eskişehirlileri kızdıracağız.

Yanlış anlaşılmasın espri olsun diye koydum o resimleri. Muhalefet yapmıyorum. Tam aksine. Almanyada ICE lar Regiolar derken haftasonu Eskişehire gitmek için yirmi yıl sonra sonra ilk defa TCDD 'yi seçtim ve çok karamsardım. Ama olsun 4 saatlik çile nede olsa geçer dedim. Birde ne göreyim rahat konforlu tertemiz koltuk araları geniş sessiz vagonlar ve yardımcı personel. Yemek vagonuda çok keyifliydi. İzmit körfezini seyrederek kahvaltı ve iki kişi 24 TL bence çok çok uygun. Eskişehir garındada bilgilendirme panolarını sormak için danışmaya gittiğimdede "bize ne" diyeceklerini sanmama rağmen tam tersi yardımcı olan "yapım ve deneme aşamasında o yüzden" diyen gencecik arkadaşlar. O eski anlaşılmayan hoparlörler yerinede süper kaliteli billur gibi ses düzeni kurulmuş. Adamlar YHT hattı için vızır vızır çalışıyor. Yani TCDD 'ye helal olsun. Eskişehirde çok güzel. İsminin tersine Çağdaşşehir olmuş. Kanalı,Kentparkı Odunpazarı Çarşısı Çiböreği eğlence mekanları kafeleri onlarada helal olsun. Eskişehire haftasonu tatili süper oluyor bilginize.