Gönderen Konu: Merhaba  (Okunma sayısı 2183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Göksel Gürbüz

• Forum Üyesi
Merhaba
« : Nisan 25, 2011, 12:03:53 »
Uzun zamandır kendimce ufak tefek çeşitli modeller yaptıktan sonra en son sizleri buldum ...
Adım Göksel; 38 yaşımdayım, Ankara'da yaşıyorum :)

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Merhaba
« Yanıtla #1 : Nisan 25, 2011, 21:03:02 »
Göksel kardeşim aramıza hoş geldin , trenlerin var mı yoksa sadece maket kısmı ile mi ilgileniyorsun.Ankarada üyelerimiz var , zamanla onlarla da tanışırsın.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #2 : Nisan 25, 2011, 22:20:07 »
gökhan kardeşim.ailemize hoşgeldin..
kemal ağabeyinin dediği gibi elindekilerinin envanterini yapsan ve de hedeflediğin şeyi paylaşssan daha cok yardımımız olacaktır....

Çevrimdışı ismail Hakkı GÖRCÜN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Nisan 25, 2011, 22:55:34 »
Hoş Geldiniz Göksel bey

Çevrimdışı Göksel Gürbüz

• Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Nisan 26, 2011, 10:24:06 »
Çok teşekkür ederim, aslında tren modellerine yeni bulaştım (çocukların doğumgünü bahanesiyle). Esasen ahşap gemi modelleri yapmaya çalışıyordum vakit buldukça ama trenler tabiki çocukluğumuzdan beri bir tutku, bir kıvılcım bekliyormuş :)

Herneyse dediğim gibi çocukları 6 yaşlarına getirmiş olmanın sevincini, çocuklar bahanesiyle kendime aldığım (eşim duymasın) 2 adet tren seti ile kutlamaya karar verdim. Son derece amatör olarak yapmaya çalışıyorum, aranızda birşeyler öğrenip daha güzel şeyler yapabilmek için foruma üye oldum. Kabul ettiğiniz için de tekrar teşekkürler.

Göksel Gürbüz