Gönderen Konu: Merhaba...  (Okunma sayısı 2439 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kemaliybar

• Kemal ?ybar
  • Forum Üyesi
Merhaba...
« : Mart 23, 2011, 00:44:05 »
Uzun süredir forumun uzaktan takipcisi olarak sessiz sedasız paylaşılan güzel bilgileri takip etmekteyim

'' Bilgi Sahibi Olmadan Fikir Sahibi Olmak '' diye bir söz vardır...

Forumda sessiz geçirdiğim bilgi edinme süremi, sizlerinde desteği ve paylaşımı ile geliştirmek istiyorum.

Halen kurgu masamın zeminini hazırlamakla meşkulüm. İleride fotoğraflarınıda paylaşarak, nasıl bir yol izlemem gerektiğine dair tecrübelerinizi paylaşmanızı bekliyorum.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Merhaba...
« Yanıtla #1 : Mart 23, 2011, 01:58:05 »
Sevgili dostum daha önce evime hoş gelmiştin , şimdi de foruma hoş geldin.
İyi bir insan ve iyi bir trenci daha kazandık..............
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı kemaliybar

• Kemal ?ybar
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Mart 23, 2011, 20:07:42 »
Desteğiniz ve ev sahipliğiniz için birkez daha teşekkürler... En kısa zamanda o müthiş çayınızdan tekrar içmek isterim (Çay bahane aslında...)

Sevgi ve saygılarımla...

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #3 : Mart 23, 2011, 21:04:25 »
kemal bey.. sevdiğimiz bir kemal, üstüne sanırım seveceğimiz 2 ci kemal olacaksınız..
ailemize hoşgeldiniz.... sevgi ve saygı ile selamlarız...
diğer kemal'e bir ara bozguncu marklinci diyorduk.. ama artık kısalttık daha doğrusu değitirdik ve
hakketmediği halde TT kemal lakabı yakıştırılmıştı....o kadar yatırım yap, o kadar insan (pardon köle istihdam et...)
nurnberg fuarı gibi kurgu yaptır....tabiiki yanlış...
demek istediğim.. 2 kemal ayırmını yapmak için sizi ayıran bir ünvan bulmak gerek..
TEKRAR HOŞ GELDİNİZ... EN KISA FIRSATTA TANIŞABİLMEK DİLEÐİ İLE.. SEVGİ VE SAYGILAR...

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #4 : Mart 24, 2011, 09:55:12 »
Kemal bey hoş geldiniz. Kurgu hazırlıklarında kolaylıklar dilerim.

Ferda
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı kemaliybar

• Kemal ?ybar
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Mart 24, 2011, 17:32:41 »
Haldun bey sanırım aranızda geçireceğim süre içerisinde, iki kemal arasındaki ayırım kendi kendine ad bulacaktır. Bende bir vesile ile sizlerle tanışmayı çok isterim. Hoby sahibi olmak güzel ama hoby sahibi insanlarla tanışıp sohbet etmek daha güzel :) Çok teşekkür ederim.

Ferda bey merhaba... Kurgu masasını hazırladım. Evin bir odasını işgal ettim ancak zemin üzerini ve ray planını oluşturmakta bir hayli zorlanıyorum. Ben eldeki mevcut masama ilave yaparak odamı çepe çevre döndüm. Sonradan Ferdi Vefa beyin uyarısı üzerine ( Kullandığım masanın su dan dolayı şişme riski var) Yüksek yoğunluklu straforla kapladım. Bağlantı yerlerinde yükseklik sorunu olan yerler olduğu içinde tüm alanı mantarla düzeltmeye çalıştım.
Genelde su kontrası ile yapılan bu işlem bende biraz farklı ve zahmetli oldu sanırım?

Ben kulağı ters gösterdim. Ama gelinen aşama da her türlü bilgi ve tecrübeye ihtiyacım var.

Tekrar tekrar teşekkürler...