Gönderen Konu: Merhaba artık bende sizlerleyim :)  (Okunma sayısı 2225 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrah82

• Forum Üyesi
Merhaba artık bende sizlerleyim :)
« : Ağustos 30, 2010, 15:01:47 »
Merhaba arkadaşlar,
Yıllardır merakım olan model trenlere nihayet yakın zamanda başlama fırsatım olacak, sitenize üyelik için önceden başvurdum ama onay gelmemişti 2. başvurumda onayım geldi. Bir internet sitesi üzerinde dikkatimi çeken model tren seti ile modelciliğe başlamaya karar verdim, üye olamadığım dönemlerde sitenizdeki yazıları baya okudum ve dijital başlangıç seti almaya karar verdim. sizdende yardım alacaktım ama malesef o dönem  üyeliğim aktif değildi. Marka olarak Fleischmann kararı verdim ve model kodu 636981 olan ürünü yurtdışından sipariş ettim, ürünüm bayramda bi yakınım tarafından getirilecek.  İnşallah bu vesileyle çok yazışma fırsatımız olacak.

Çevrimdışı ismail Hakkı GÖRCÜN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: Merhaba artık bende sizlerleyim :)
« Yanıtla #1 : Ağustos 30, 2010, 17:02:14 »
slm hoş geldiniz

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2 : Eylül 01, 2010, 00:14:47 »
Emrah hoş geldin,setin çok şık görünüyor,profi raylar çok kalitelidir ama üretimi devam ediyor mu bilmiyorum,ayrıca sanırım kumanda da profi,onunla ilgili hiç bilgim yok.

Sitemizin fleischmann vs vs vs ustası Okan Bekatlı kardeşimiz işleri çok yoğun olduğu için ortada yok ama belki bu yazıyı okur ve bize biraz bilgi verir.Güle güle kullan hepsini.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı emrah82

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Eylül 01, 2010, 00:45:01 »
Çok teşekkür ederim, setim bayramda elimde olacak, ebay üzerinde profi raylar satılıyor, sıfır fiyatları çok yüksek ama kullanılmış olanlar biraz daha makul, kullanılmış bir rayın olumsuz bi tarafı olabilir mi? İnanın bu konularda şuan için bi bilgim yok ama bu işe çok meraklıyım, şuan takip ettiğim ebayde 1-2 açık artırma var (kullanılmış) istediğim fiyata biterse 1 takım ray setide düşünüyorum. İnşallah siz değerli modelciler sayesinde bende modelcilik hakkında bilgilerimi arttıracağım.

Çevrimdışı GOKHAN OZKAN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Eylül 01, 2010, 15:28:26 »
Hoş Geldiniz.
G. ÖZKAN