Gönderen Konu: Herkese selamlar, iyi forumlar  (Okunma sayısı 4086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Barış CAN

• Forum Üyesi
Herkese selamlar, iyi forumlar
« : Mart 26, 2010, 11:11:04 »
Tüm model tren sever arkadaşları selamlıyorum. Üye olmadan evvel forumun teknik kısımlarını detaylıca inceledim ve altın kaplı meydan laurusse değerinde bilgiler içerdiğini gördüm, emeği geçen herkese saygılar sunarım.

Adım Barış, son zamanlarda tekrar başladığım uçak maketleri ile ilgileniyorum. Yaş olarak 30 lu yaşları geçiyorum, çocuk yaşlarda ortalama bir yemek masası büyüklüğünde Lima setim vardı ancak tadını çıkartma fırsatım olmadı. Arada sırada aklıma estikçe prosesin sayfasına giriyordum, netten araştırıyordum. Maket filan derken tekrar ( ileri düzeyde olmayacak şekilde ) hevesimi almak için ucuz yollu bir set toplayayım dedim ve kendimi forumda, sizlerin arasında buldum.

Bu mesajı yazmadan evvel harun beye özel mesaj yazmak istedim fakat mesajı gönderemedim. O sebeple buradan sorayım. Prosesin distrübitörü olmadığı markaların satıldığı siteler mevcut yurtdışında, orada bazı lokomotifler, vagonlar var, burada onlara da ilişkin bilgi sorsam bir mahsuru olur mu acaba ?

Herkese iyi forumlar diliyorum.
« Son Düzenleme: Mart 26, 2010, 13:10:54 Gönderen: Barış CAN »

Çevrimdışı snapshot

• Forum Üyesi
Ynt: Herkese selamlar, iyi forumlar
« Yanıtla #1 : Mart 26, 2010, 15:35:42 »
Barış Bey merhabalar, öncelikle hoş geldiniz. Sormuş olduğunuz soruya Harun Bey daha iyi yanıt verecektir eminim; ama forumda geçirdiğim onca zamanın tecrübesiyle gönül rahatlığı içinde şunu belirtebilirim ki forumda marka, model ve ticari kaygı bağımsız paylaşımlar yapılıyor, siz de okudukça daha net göreceksiniz eminim. Bunun dışında, Harun Bey'in distribütörü olduğu markalar da yurtdışında internet'te vs. satılıyor; ancak yine inceledikçe fark edeceksiniz ki Prosesteki fiyatlar çoğu zaman dışarıdaki fiyatlarla aynı, hatta bazen Proses'te daha bile ucuz oluyor.

Sonuç: Forum'da her türlü sorunuzu sorabilirsiniz, en kötü ihtimalle cevaplayan olmaz :) Tabi şaka bir yana, keyifli paylaşımlar diliyorum tekrardan...

Çevrimdışı Barış CAN

• Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Mart 26, 2010, 18:17:24 »
Hoşbulduk yalın bey.. Sizin vesileniz ile tekrardan herkese iyi forumlar diliyorum. Bu arada forumda sayfaların çok geç açılma veya açılamama durumu mevcut ancak bu eminim geçici bir sorundur.

Çevrimdışı MEHMET erdoğan

• MEHMET erdoğan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: erzurum
  • Mehmet erdoğan
« Yanıtla #3 : Mart 26, 2010, 19:39:07 »
Barış bey model trenlerin büyülü dünyasına hoş geldin.selamlar

Çevrimdışı Atilla Sülün

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Mart 26, 2010, 19:50:40 »
aramıza hoş geldiniz.

Çevrimdışı chntez

• Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Mart 26, 2010, 22:58:29 »
Barış Bey hoşgeldiniz aramıza. Umarım hoş paylaşımlarda bulunuruz.

Çevrimdışı Barış CAN

• Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Mart 27, 2010, 01:13:50 »
Selamımı alan ve hoşgeldin diyen tüm üyelere ayrı ayrı teşekkür ederim.. Hoşbulduk.

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #7 : Mart 27, 2010, 01:32:57 »
Barış bey hoş geldiniz.

Ferda
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #8 : Mart 27, 2010, 12:35:07 »
barış kardeşim,
ailemize hoşgeldin.
guzel sohbetler,faydalı paylaşımlar dilerim.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #9 : Mart 27, 2010, 13:04:16 »
Barış bey , öncelikle aramıza hoş geldiniz.
Her ne kadar bazı yerlerde bazı aklıevvel tipler aksini söylese de burası bir kişinin ya da bir kurumun forumu değil , evet bu siteyi canlı tutan ( yani parasını ödeyen ) kişi Harun beydir ama bununla ilgili bir talebi veya şikayeti yoktur.
Burada hangi markayı isterseniz konuşabilir , yazabilir , satın alma konusunda yardım bulabilirsiniz.
Size tavsiyem aradığınız ürünlere önce Proseste bakmanızdır , çünkü Proseste fiyatlar Avrupa ile aynıdır ( kimi zaman aşağı bile olabiliyor ) Orada bulamadığınız ürünleri ebaydan veya yurtdışı dükkanlardan alabilirsiniz.
Harun bey bazı aklıevvel tiplere göre, Avrupa fiyatına mal sattığı için , kazıkçıdır , aynı aklıevvel tipler Avrupanın 3 katı ile % 50 arasında daha fazla fiyata mal satan diğer satıcıların ise çok dürüst olduğunu düşünecek kadar akıllı ve objektifdirler.
Neyse tekrar hoş geldin.Yurtdışından mal almanın inceliklerini ve püf noktalarını bu siteye sorarsan işin daha kolay olur.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
Ynt: Herkese Selamlar, Iyi Forumlar
« Yanıtla #10 : Mart 28, 2010, 10:54:39 »
barış bey merhaba

aramıza hoş geldiniz

paşa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı Barış CAN

• Forum Üyesi
« Yanıtla #11 : Mart 28, 2010, 11:58:37 »
Arkadaşlar, herkese ayrı ayrı hoşbulduk diyorum, ileriki zamanlarda hep beraber sohbet etme ve paylaşımlarda bulunmak üzere hayırlı forumlar diliyorum.

Çevrimdışı GOKHAN OZKAN

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #12 : Mart 31, 2010, 20:52:07 »
Hoş Geldiniz.
G. ÖZKAN

Çevrimdışı Barış CAN

• Forum Üyesi
« Yanıtla #13 : Nisan 01, 2010, 12:34:18 »
Gökhan bey hoşbulduk. İyi forumlar diliyorum.