Gönderen Konu: Atatürk Heykelciği yada Büstü Bulmaya Çalışıyorum...  (Okunma sayısı 3103 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre PAK

• Forum Üyesi
 Değerli Modeltrenci Abilerim Kardeşlerim...

Yaptığım(yapacağım) dioramalarda ve en son yapımını sürdürdüğüm HalıSaha dioramasında kullanmak

üzere, ATATÜRK' ümüzün, büst-heykellerini minik (heykeller için max. 5 cm, büster için max. 1 cm)

bulmaya çalışıyorum. Bazı heykel-rölyef firmalarına ulaştım ama, 30 cm den ufağını bulamadım.

Lütfen bana yardımcı olabilecek her bilgiyi verirseniz, yada destek olursanız. Her dioramam da

Ulu Önderimizin bir parçasını kullanarak yaşatmak ve hobim bile olsa baktığım heryerde; ona çok

ihtiyacımız olan şu günlerde; onu görmek istiyorum. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Saygılarımla - Sevgilerimle
Emre PAK

Çevrimdışı chntez

• Forum Üyesi
Ynt: Atatürk Heykelciği yada Büstü Bulmaya Çalışıyorum...
« Yanıtla #1 : Aralık 30, 2009, 15:39:13 »
Emre kardeşim gerçekten güzel düşünmüşsün. Ancak istediğin ebatlarda bulman biraz zor olabilir. Benim şöyle bir tavsiyem olacak her boy ve ebetta satılan Atatürk rozetleri var yakaya takılan onlardan yapabilirsin. 3 boyutlu değilde tek boyut olur.
Kolay gelsin.

Çevrimdışı Emre PAK

• Forum Üyesi
Ynt: Atatürk Heykelciği yada Büstü Bulmaya Çalışıyorum...
« Yanıtla #2 : Aralık 31, 2009, 00:30:23 »
Ya onu düşündümde, biraz gerçeklikten uzaklaşmış olurum diye düşündüm ama son ihtimal dediğin gibi onu yapıcaz valla.. Yada İhsan Abiden bi tane rica edicez, sonra reçin le kopyalicaz onu :) Adamcağızın eli el değil, sihirli değnek valla..