Gönderen Konu: Arkadaşlar bu oyun nedir.  (Okunma sayısı 3969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı d900

• Forum Üyesi
  • Yer: akhisar
Arkadaşlar bu oyun nedir.
« : Ocak 27, 2008, 21:21:57 »
&feature=related
onur durak

Çevrimdışı Şafak Aktaş

• ?afak Aktaş
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
Ynt: Arkadaşlar bu oyun nedir.
« Yanıtla #1 : Ocak 27, 2008, 23:33:42 »
Microsoft Train Simulator  ;)
Şafak Aktaş

Anadolu Model Demiryolları

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ocak 27, 2008, 23:44:43 »
sevgili dostumuz şafak bey,
bu oyun vede sizin oluşturduğunuz konu ile ilgili olarak buradan
bu kardeşimize daha detaylı bir bilgi aktarmanızı rica edeceğim.
bu konunun uzmanı sizsiniz. bu kardeşimiz trenlere gönül vermiş
15 yaşında (profildeki bilgiler böyle) bir kardeşimiz..
alakanıza şimdiden teşekkürlerimle.
nedim kuş..

Çevrimdışı d900

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Ocak 28, 2008, 17:17:33 »
Şafak abi Nedim abi teşekkürler.Ben bu oyunu ilk baş trs 2006 benzettim.Ama sonra trs videolarını incelediğimde alakası bile olmadığını anladım.Bir sorayım dedim.Bu oyun şimdi vol.4 olanmı.Yani train similatör 1'mi.Şafak abi seni bulmuşken vol.4 hakkında soru sorayım.Bilgisayarım eskidiği için yeni bilgisayar alcam.Malum artık vista program var.Vol.4 vistada çalışırmı.Vol.4 mauslamı oynanıyor.Cevap yazarsan sevinirim Şafak abi. ;D ;D ;D ;D ;D
onur durak

Çevrimdışı Şafak Aktaş

• ?afak Aktaş
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Mart 03, 2008, 20:02:53 »
Merhabalar sevgili kardeşim

Sen arasıra Train Simulator ile ilgili sorular soruyorsun, ee bu kadar ilgili olduğun için ben de sana biraz daha anlatayım bari. Mesajını yeni görebildim, bir ay geçmiş ancak yazabiliyorum kusura bakma öncelikle... :)
Bu oyun, Windows Vista'da da sorunsuz olarak çalışıyor. Evet, hem mousela, hem de klavyeyle oynayabiliyorsun. Gerçek bir makinist gibi bir lokomotifi idare ediyorsun. Oyunla ilgili resimleri forumda Microsoft Train Simulator başlığı altında bulabilirsin. Vol 4.0 adıyla anılan TCDD Ek paketinde ise, 15 farklı TCDD lokomotifi, 40 civarı yolcu ve yük vagonu, içerisinde 20'ye yakın Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden istasyon ve hattın bir arada olduğu Türkiyem hattı, yeni nesil grafikler, birebir gerçek kayıtlardan yaptığım ses, model ve markiz(kabin) ler, daha niceleri bulunmakta. Eski bilgisayarlarda da çalışır tabii ki, ama yeni çift çekirdekli ve özellikle iyi bir ekran kartıyla oyunun tadına doyamazsın. TRS2006, klasman olarak düşük bir oyun, onun yerine EA-Kuju Rail Simulator oyununu önerebilirim, eğer tren simülasyonları hakkında bilgi almak istersen.
Vol 4.0 TCDD Ek Paketi'ni Proses Elektronik'ten temin edebilirsin. Şu anda ellerinde yok, fakat en kısa zamanda bir parti daha göndereceğim. Daha detaylı bilgi istersen bana ulaş, elimden gelen yardımı yapmak isterim. ;)
Sağlıcakla kal...
Şafak Aktaş

Çevrimdışı d900

• Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Mart 23, 2008, 17:56:11 »
Şafak abi sana çok teşekkür ederim beni aydınlattın.En kısa süre içinde bu oyunu alıcam.Abi birde sen makinitmisin. ;D
onur durak

Çevrimdışı Şafak Aktaş

• ?afak Aktaş
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Mart 23, 2008, 18:59:29 »
Şafak abi sana çok teşekkür ederim beni aydınlattın.En kısa süre içinde bu oyunu alıcam.Abi birde sen makinitmisin. ;D

Hayır Onur, makinist değilim. ;)
Şafak Aktaş