Gönderen Konu: Br 044/56700 lük performansı  (Okunma sayısı 5374 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Br 044/56700 lük performansı
« : Aralık 18, 2007, 00:37:15 »
Yeni lokomu elimde doğru düzgün ray bulunmadığı için (Kemal abim eksik olmasın büyük ölçüde giderdi şimdi gerçi sağolsun   ;)     ) performansını merak ediyordum.40 dingil yükledim gayet rahattı.Herhalde uygun güzergah ve vagon olsa bir o kadar daha yüklesem rahat rahat götürecekti yine.Aynı Diyarbakır postası gibi olmuştu.  ;D  Kemal abimiz camerası ile çekmişti eğer görüntüleyebilirse de seviniriz.....

Sevgiler

Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
Ynt: Br 044/56700 lük performansı
« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2007, 08:43:50 »
Cem Kardeşim.Bunları görenlere anlatmıyorsun herhalde.Oğlum bizler oralardaydık.Ne kadar güzel olduğunu gördük.Güle güle kullan.Senin kadar bende sevindim, çünkü bu lokoyu bende çok seviyorum.Kısmetse ve bulursam N Scalasını alacağım.Ne mutlu sana.Yeniden görüşmek dileğiyle gözlerinden öperim.NACİ GÜRBÜZ

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Ynt: Br 044/56700 lük performansı
« Yanıtla #2 : Aralık 18, 2007, 13:01:32 »
Yok Naci abi.Gören görüyor dediğin gibi ancak birde görmenin ötesinde başka birşey var.Roco bölümüne bakarsan görürsün son zamanlarda kalitesinde düşüş ve benzeri söylemler var.(Her nerden nasıl türetiliyor bir türlü anlayamıyorum).Benimde kafamı kurcalamıştı.Kalitesindeki düşüşü!!!! görmek için iyi oldu.Ona istinaden görünsün istedim.Aslında 40 dingil çokta aman aman ahım şahım birşey değil.Bir daha uygun bir fırsat bulursam 80+ dingil düşünüyorum.Birde öyle deneyelim   ;D

Sevgiler,saygılar....
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......