Gönderen Konu: Yeni başlıyorum...  (Okunma sayısı 2130 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seckin

• Ziyaretçi
Yeni başlıyorum...
« : Kasım 18, 2007, 14:11:43 »
Merhaba arkadaşlar. Model tren dünyasına yeni heves etmiş birisiyim :) esasen eskiden beri süregelen bir tren sevgim var. hep alayım edeyim demişimdir ama kısmet bu güneymiş. biraz araştırma sonucu bu güzel siteyi buldum ve araştırdım. edindiğim bilgiler doğrultusunda dcc bir sistem almaya karar verdim. fakat pek detaylı bir bilgim yok. öncelikle dcc tren seti olarak alabiliyor muyuz? eğer alınabiliyorsa bu sete decoder dahil midir? yabancı sitelere girip baktığımda dcc bölümünde sadece kumanda görebiliyorum. ve yüksek bir fiyat oluyor. o fiyat sadece kumandanın mı acaba? şimdilik merak ettiğim konular bunlar. yaklaşık 300-400ytl arası bir bütçe ayırmış durumdayım. sizin de bana tavsiye edebileceğiniz dcc tren setleri olursa veya nasıl bir yol izleyerek bir tren seti oluşturmam gerektiği hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum :) ilginize şimdiden teşekkürler.
Seçkin.

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
Ynt: Yeni başlıyorum...
« Yanıtla #1 : Kasım 18, 2007, 14:26:54 »
seçkin bey merhaba

aramıza hoş geldiniz

isterseniz dcc set alabilirsiniz  decoderli yada dekodersiz proses e girerseniz orda aradıgınız ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz

paşa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.