Gönderen Konu: dioramada canlılık (Kategoriye göre değişebilir.)  (Okunma sayısı 3127 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı agulday

• Ali U?u® GÜLDAY
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
dioramada canlılık (Kategoriye göre değişebilir.)
« : Aralık 20, 2006, 23:22:31 »
eski forumdan kalan konular...

onkuyumcu
-------------------------------------------------------------------------------
&NR
 --------------------------------------------------------------------------------

Kamyoncu-itulu1
okan
--------------------------------------------------------------------------------
buda devamı

&mode=related&search=

bu diaroma O ölçekte orda çalışan iş makinaları joal marka normalde mekanik araçlar ama sanırım alltan motorla saga sola dönmesini saglamışlar güzelde olmuş

agulday
Uğu®
okan eline sağlık güzel bulmuşsun süper bir çalışma yapmışlar darısı bizim başımıza

Obiwan
BEKATLI, Okan
biraz takılayım , çalışma, film güzel, hareketli iş makinaları da iyi fikir ama kurblar pek gerçekçi değil  trenler birden dönüveriyor hem de o hızla... 

yakında youtubeda görülmedik tren filmi bırakmayacağız.

teşekkürler

Kamyoncu-itulu1
okan
yok fılmı osman bey bulmusta
bende devamını buldum ıs makınalrının oldugu kısım dıkkatımı cektı dıye ekledım

agulday
Uğu®
OLSUN YİNE ELİNE SAÐLIK

bu arada aldığım bir habere göre.

youtube.com çık kısa bir zaman içerisinde kapanacakmış 

kapanması kötü ama bi yandanda kimin ne eklediği belli olmadığı için kötü
yasa dışı yasaklanmış çoğaltılması ve dağıtılması yasak birkaç filme, mp3,vb gibi şeylere denk geldim o günden beri sizin yolladıklarınız dışında pek bakmıyorum   

« Son Düzenleme: Aralık 21, 2006, 16:40:45 Gönderen: agulday »
Uğu®

onkuyumcu

• Ziyaretçi
Ynt: dioramada canlılık (Kategoriye göre değişebilir.)
« Yanıtla #1 : Ocak 31, 2007, 01:26:10 »
 1     

2     
&NR
 3     

dioramada trafik kazası

abdusta

• Ziyaretçi
Ynt: dioramada canlılık (Kategoriye göre değişebilir.)
« Yanıtla #2 : Ocak 31, 2007, 11:34:21 »
erkut bey

hemzemin gecite bayıldım biraz ugrasıyla yapılabilir..

saygılar a.usta