Gönderen Konu: Bir Soru ?  (Okunma sayısı 5318 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mali87

• Ziyaretçi
Bir Soru ?
« : Ağustos 07, 2007, 20:27:56 »
     Merhaba arkadaşlar benim öğrenmek istedigim Roco ACC model üretiyormu  ??? bilgi verebilirseniz sevinirim hoşçakalın.

mali...

ctekin

• Ziyaretçi
Ynt: Bir Soru ?
« Yanıtla #1 : Ağustos 07, 2007, 22:21:36 »
Mali selam,

Evet üretiyor. Ancak son zamanlardaki modeller fazlasıyla hayal kırıklığına uğrattı. Bu benim değil birkaç arkadaşın görüşü. Sen sen ol, dikkatli ol, görerek, dokunarak al.

Cem.

mali87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 07, 2007, 23:14:16 »
   Cem abi teşekkür ederim,cevabımı aldım.

mali...

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #3 : Ağustos 08, 2007, 18:18:37 »
Merhaba M.Ali...

Son 1 sene içinde üretilenlerden yakınen gördüğüm loko yok.Ancak kataloglardan baktığım kadarıyla bazı vasat veya vasat altı modellere rastlanabiliyor her markada olduğu gibi.Örnek vermek gerekirse Br218...Fleischmann ve Trix bu popüler lokoyu son derece itinalı üretirken Roco da sadece hobby version olarak rastlayabiliyorsun ve diğerlerinin yanında baya sıradan kalıyor.Zaten dikkatini çekerse Roco nun talep gören lokoları büyük ölçüde buharlılar.Buharlılar daha detaylı daha fazla parçaya sahip olduklarından problem yaratabilir.Ancak burda kaliteden ziyade hassasiyet söz konusu.Aynı olay Fleischmann ve Liliput gibi markalar içinde geçerli.Sanırım içimizde en son Okan (Obiwan) bir Roco Br18 almıştı.Kendisi daha detaylı anlatabilir.Yakında bende yeni çıkan bir Br044 alacağım ki bunun AC versiyonuda mevcutmuş.İzlenimlerimi sana aktarırım.......

Jimmy Cem
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

mali87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 08, 2007, 18:22:29 »
    Teşekkürler jimmy.

mali..