Gönderen Konu: Hepinize merhabalar modelci dostlar..  (Okunma sayısı 5249 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Serif

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Hepinize merhabalar modelci dostlar..
« : Haziran 12, 2007, 23:17:22 »
bugun aranıza yeni katıldım,

ve model trencılık model tesısatları ıcın ne yapılacaksa ben varım vede herseye acık paylasımcı bırısıyım. ve avrupa tecrubelerımı sızlerle paylasmak ve cesıtlı faalıyetler ve projeler uretmek uzere bu konuda da calsımalara baslamıs bulunmaktayım..
Turkıyemız sartlarında bunu gelıstrırmek ıcın katkı (Fazlasınıda dusunuyorum) vermeye hazırım. Yakın zamanda sizlere cesıtlı konularda ozel makeleler yayınlamak ve yeni bilgiler vermek icin aranıza katılmıs bulunuyorum.

Bu arada bende bir Marklin sevdalısıyım ve ıyı bır koleksıyoncuyum. Zamanımı bu ıslere ayırdım, tecrubelerımı aktarmak nıyetındeyım ama tabıkı fırsat buldukca ısımden dolayı su sıralar yogunum. ve cok yakınada karsınıza guzel gelısmelerle cıkmayı umuyorum. Kısaca yas 39 ve meslegım ıse S.Art dırector ...-kendı Reklam ve tasarım sırketım bulunmakta..Tasarımda kendıme guvenırım yapamacagım ıs yoktur..  Trenler ve model demıryoları maketcılıgı hayatımın en onemlı parcalrıdır. Sımdılık kısa tutuyorum ılerde sizlerle yakından tanısmak uzere der..

saygılarımla

Serif
"Senden iyilere yerini vermesini bil."

mali87

• Ziyaretçi
Ynt: Hepinize merhabalar modelci dostlar..
« Yanıtla #1 : Haziran 12, 2007, 23:26:19 »
     Şerif bey aramıza hoş geldiniz.Aramıza böyle fikirlerim katılması gerçekten son derece sevindirici.Buharlı locomotifler için yapılan herşey bence tren sevdalıları için bir nimettir.Projelerinizide en yakın zamanda görmek dilegiyle.Aramıza tekrar hoşgeldiniz.
     Marklin kullanıcısınız çok güzel ;).

mali...
« Son Düzenleme: Haziran 12, 2007, 23:29:32 Gönderen: M@li »

Çevrimdışı Jazzista

• Forum Üyesi
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2 : Haziran 12, 2007, 23:40:46 »
Şerif abi aramıza hoşgeldiniz.Paylaşımlarınızı bekliyoruz.Güzel vakit geçirmeniz dileği ile...

Çevrimdışı kamyoncu-itulu1

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul - bahçeşehir
    • rc kamyon t?r ve iş makineleri
« Yanıtla #3 : Haziran 13, 2007, 00:28:21 »
aramıza hos geldınız şerif bey en kısa zamanda paylaşımlarınızı beklıyoruz. Bilgiye acız ;D
BOSTANCI INSAAT RC Construction Channel

CAT: 345D LME Wedico  Liebherr: LR 634 Carson-Leimbach  Mercedes Benz: Arocs3342AK 6x6 Premacon//SK3544AK 8x8 Premacon//NG2638AS 6x6 Wedico//2624LAK6x6 MAN: F90 35.422VFAK 8x8 Wedico-Prem

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 13, 2007, 00:39:49 »
sevgili yeni hobidaş dostumuz serif bey,
hosgeldınız sefalar getırdınız.. sız ve sızın gıbı model tren sevdalılarını, dostlarını aramızda
gormek bizlere ayrı bir tat ve haz vermekte. ınsallah kısa zamanda bilgi birikimlerini paylaşmanız dileği ile.
sevgi ve saygılarımla.
nedim kuş..

Çevrimdışı lima train

• SEDAT COKER
  • Forum Üyesi
  • Yer: BAKIRKOY
  • Vicdan ile Zafer kazanılmaz
« Yanıtla #5 : Haziran 13, 2007, 01:05:47 »
Serif bey hoşgeldiniz

bu arada sizllerden tüm baskılı sticker ve baskı teknikleri hakkında engin tecrubenizden yararlanmak isteriz

saygılar
Sedat COKER / Lima Train

Çevrimdışı M.Serif

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
bılgıye ac oldugunuzu duydum.. sabredin....
« Yanıtla #6 : Haziran 13, 2007, 01:11:04 »
selamlar teren seven dostlarım,

bılgıye ac oldugunuzu duydum az kaldı. cok yakında cok yakında ;)

ayrıca selam komınetınızde harıka. en baba marklıncı dostunuz ;D tabıkı dıger modellerde benım ıcın cok onemlı. guzeli bulunca acımadan alırım dogru koleksıyona..
Vıtrındeler kullanmıyorum ama koleksıyonunu yapıyorum ınsalah onlarıda kullanıcak fırsat bulacam ınsallah hep beraberce kullanırız.

baskı tekınıklerıne gelınce neden olmasın. yap tasarla bas ;D

**Her zaman tam yol ileri gitmeniz dileğiyle!**
Serif
"Senden iyilere yerini vermesini bil."

Nedim

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Haziran 13, 2007, 03:39:20 »
sevgili model trenci dostumuz şerif bey,
öncelik ile bilgiye aç olduğumuzu kim söyledi bilemiyorum..!!
bizler burada paylaşımdan yanayız. günlük yaşamın streslerinden bir parça model tren hobi
kavramı ile kurtulmak niyetindeyiz. hiç kimse gökten zembil ile inmedi. hepimizin kusurları, bilmedikleri ve paylaşmak istedikleri var şu yaşamda.. size merhaba hoşgeldiniz der iken galiba yanlış anlattık kendimizi.. ayrıca bildiğim kadarı ile burada komitede yok bir benzeride..
siz bir markanın tutkunu olabilirsiniz ama bizler, birçoğumuz model trenler sevdalısıyız.
sevgi ve saygılarımla.
nedim kuş..

SERHATPA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 13, 2007, 10:37:40 »
Şerif Bey,

Hoşgeldiniz. Tecrübeleriniz ve birikimlerinizle, biz modeltrencilere sağlayacağınız katkılar için şimdiden sizi tebrik ederim. Umarım bu vesiyleyle dostluğumuz da daimi olur.Amacımız doğrultusunda modeltrenciliği en iyi seviyelere çıkarmak için her türlü katkı ve önerilerinize açığız.Keşke her yeni üyemizde, sizin gibi aktif olup, bizlerle paylaşım içinde olsa. Bu sayede sevdalısı olduğumuz, bu hobbymizde daha çok yol alabiliriz.Yorumlarınızdan samimi ve dosthane ilişkiler kuran bir yapınız olduğunu görüyorum.Dostlukların en güzeli karşılıksız olanıdır. İnanın, bu forum da en küçük öneri bile bizler için çok değerlidir. ben kendi adıma bu oluşum da bunu her gün yaşıyorum. Bir çok değerli dostumuz ve büyüğümüz, bizleri kendi kozalarımızdan çıkarıp, daha cesur adımlar atabilmemiz için her zaman teşvik etmişlerdir.Sakın ola ki kendinizi bu forumda ayrı düşünmeyin, hep dediğim gibi biz bir aileyiz. Amacımız hep daha ileriye, hep daha iyiye doğru yol almak. Baskı teknikleri konusunda uzman olmanızda bizlere ve sizlere önümüzde ki zamanlarda çok daha kaliteli ve sağlam oluşumlarda çok ama çok büyük katkılar sağlayacaktır.Aramıza tekrar hoşgeldiniz diyorum.

Serhatpa

Çevrimdışı Alponzo

• Alper D?NÇ
  • Forum Üyesi
  • Yer: Edremit/Bal?kesir
« Yanıtla #9 : Haziran 13, 2007, 12:39:36 »
Şerif Abi hoşgeldiniz.İyi vakit geçirmeniz dileği ile.

Model trencilik paylaşıldıkça büyür. ;)

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
« Yanıtla #10 : Haziran 13, 2007, 22:34:08 »
Şerif bey merhaba aramıza hoş geldiniz

selamlar

paşa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.