Gönderen Konu: merhaba  (Okunma sayısı 3710 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onur akgöl

• Forum Üyesi
  • Yer: bursa - ankara
merhaba
« : Haziran 10, 2007, 12:46:02 »
Aranıza yeni katıldım. Model trenciliğe başlamayı çok istiyorum ama evim müsait olmadığından dolayı yapamıyorum. Yakında üst kattaki odamı boşalttığımda başlamayı düşünüyorum. Yeni başlayan birisi için tavsiyeleriniz nelerdir nasıl başlamamı önerirsiniz?

Nedim

• Ziyaretçi
Ynt: merhaba
« Yanıtla #1 : Haziran 10, 2007, 16:19:25 »
sayın canavar 30,
baslangıc biraz tuhaf oldu ama kusura bakmayınız.. sizi daha iyi tanıyabılecegımız bir tanıtıcı bılgınız yok. hersey gizlenmiş. öncelik ile hayırlı olsun.. herseyın basında hobı anlayısı baslı basına farklı bır olay.. genelde yenı baslayanlar ıcın tavsıye edılen baslangıc setlerıdır. ama artık dıgıtal ortam sozkonusu oldugundan ben dıjıtal baslangıc setı tavsıye ederım..
saygılarımla.
nedım kus..

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
« Yanıtla #2 : Haziran 10, 2007, 22:50:05 »
merhaba aramıza hoşgeldiniz

selamlar

paşa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı onur akgöl

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Haziran 10, 2007, 23:26:27 »
Sağolun, kusuruma bakmayın daha yeni üye olduğum için tanıtıcı kartı yazmayı unutmuşum. Verdiğiniz bilgiler için ayriyetten teşekkür ederim.

mali87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 11, 2007, 22:55:00 »
    Canavar30 ismini yamadığın için böyle hitap ediyoruz isminizi yazar iseniz seviniriz.Aramıza hoş geldiniz Nedim beyinde dedigi gibi digital bir start set ile başlarsan iyi olur,hoşçakal.

mali....

Çevrimdışı onur akgöl

• Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Haziran 11, 2007, 23:06:23 »
Tekrar kusura bakmayın internetteki diğer sitelerde kullanmadığım için ismimi buraya yazmayı unutmuşum. Bugun odanın ölçülerini çıkarttım yaklaşık olarak 9 m2 tutuyor. Ama kapı açılışını ve dolap açılışını düştüğüm zaman yaklaşık 8 m2 tutuyor. Rayların nasıl bir şekilde yerleştirebileceğimi hesapladım. Baklım yakın zamanda parçaları almaya başlıyacağım. Teşekkürler

Çevrimdışı M.Serif

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: merhabalar
« Yanıtla #6 : Haziran 12, 2007, 22:58:00 »
bugun aranıza yeni katıldım,

ve model trencılık model tesısatları ıcın ne yapılacaksa ben varım vede herseye acık paylasımcı bırısıyım. ve avrupa tecrubelerımı sızlerle paylasmak ve cesıtlı faalıyetler ve projeler uretmek uzere bu konuda da calsımalara baslamıs bulunmaktayım..
Turkıyemız sartlarında bunu gelıstrırmek ıcın katkı (Fazlasınıda dusunuyorum) vermeye hazırım. Yakın zamanda sizlere cesıtlı konularda ozel makeleler yayınlamak ve yeni bilgiler vermek icin aranıza katılmıs bulunuyorum.

Bu arada bende bir Marklin sevdalısıyım ve ıyı bır koleksıyoncuyum. Zamanımı bu ıslere ayırdım, tecrubelerımı aktarmak nıyetındeyım ama tabıkı fırsat buldukca ısımden dolayı su sıralar yogunum. ve cok yakınada karsınıza guzel gelısmelerle cıkmayı umuyorum. Kısaca yas 39 ve meslegım ıse S.Art dırector ...-kendı Reklam ve tasarım sırketım bulunmakta..Tasarımda kendıme guvenırım yapamacagım ıs yoktur.. ;D Trenler ve model demıryoları maketcılıgı hayatımın en onemlı parcalrıdır. Sımdılık kısa tutuyorum ılerde sizlerle yakından tanısmak uzere der..

saygılarımla

Serif
"Senden iyilere yerini vermesini bil."

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
« Yanıtla #7 : Haziran 12, 2007, 23:02:58 »
Merhaba aramıza hoş geldiniz marklin konusunda aramızda profosör arkadaşlarımız var hiç yanlızlık cekmessiniz dogru yerdesiniz

selamlar

paşa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #8 : Haziran 12, 2007, 23:41:55 »
Şerif bey,
Modeltrenciler dünyamıza hoşgeldiniz.Birikimlerinizi,fikirlerinizi ve tecrübelerinizi bizimle paylaşmanız bizlere büyük mutluluk ve heyecan verecektir.Her türlü önerilerinizi merakla bekliyeceğiz.
Saygılar
Ferda...
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.