Gönderen Konu: yeni başlamak üzereyim yardım.  (Okunma sayısı 2392 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kbier

• Forum Üyesi
yeni başlamak üzereyim yardım.
« : Mayıs 11, 2007, 11:10:28 »
 Merhabalar.adım erkut.Bu işe baya bir merak sardım.zaten eskiden beri hep diyordum alacam alacam diye artık maaş da almaya başladım ki kesin alacam. :).

Bu iş hakkında bir bilgim hemen hmen hiç yok.forum takip edim bir kaç bilgi edindim ama hala kafamda bir çok soru var.digital-anoloğ olayını çözdüm.digital alıncak da ben ne alcam.ilk  başta raylarla birde lokomotif alacam.Merat ettiğim şey bir çok marka var.Bunların hepsinin bir standartı var mı?.örnegin a marka raya b marka ray takabilirmiyim gibisnden....

Yeni başlayan biri için ne önerirsiniz.Lokomotiflerin fiyatlarını belirliyen faktörler nelerdir.

Şimdiden tşk ederim

ANK-Bilh Müh

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: yeni başlamak üzereyim yardım.
« Yanıtla #1 : Mayıs 11, 2007, 14:40:38 »
Selam Kbier,
adını belirtmediğin  için bu şekilde hitab etmek zorunda kaldım. Okan Bey ve Erkut beyin dediği gibi hiç acele etmene gerek yok , en  makul olanı senin şartlarına ve zevkine uygun bir başlangıç seti ile başlaman olacak. Ama formu iyice araştır, çünki bu ve benzeri bir çok konuda herkesin soruları oldu ve oldukça tatminkar cevaplar verildi. Tavsiyem önce burada yazılanları incele ardından marka ve fiyat bazında araştırma yap, şimdiden hayırlı olsun araöıza hoşgeldin

Çevrimdışı kbier

• Forum Üyesi
Ynt: yeni başlamak üzereyim yardım.
« Yanıtla #2 : Mayıs 11, 2007, 18:49:02 »
tşk ederim.ben araştırmaya devam deim sonra gene danışırım