Gönderen Konu: n scale  (Okunma sayısı 7042 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
n scale
« : Mayıs 06, 2007, 21:39:47 »
merhaba bugün yenibosna eskidjide n scale roco ve mınıtrıx gördüm dükkankapalıoldugundan fiyatları konusunda bir şey ögrenemedim bunların dışınsa lokolar ve vagonlar mevcut ilgililere duyrulur

selamlar

paşa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
Ynt: n scale
« Yanıtla #1 : Mayıs 07, 2007, 10:28:17 »
bu konu daha öncede aktarılmışdı ama genede açıklıyayım.
abi n scale vogonlar var 7 adet  hepsini alırsanız tanesini 25 den veriyor. tane ile alırsanız modeline göre en ucuzu 30 ytlye geliyor. bunlar eski model bu arada. iyi bir şekilde temizlenmesi gerekiyor.
ho öleçek vagon ve lokolar ise elde kalanlar. normalde onlar bir setti için de evleri köprileri süper parçalar olan bir set. hepsine 1500 ytl isteniyodu ki bu uygun bir fiyattı. ama sonra ustalar orayı bir güzel eledi ve orda yanlızca posası kaldı. 2 tane elektirikli loko var ho ikisidede eksikler ve kırıklar mevcut. vagonların durumuda aynı. tabi parça ihitiyacı olanlar için güzel ama parça olarak satmıyor. tok bir satıcı.

enver

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • bende varım
« Yanıtla #2 : Mayıs 07, 2007, 23:49:26 »
enver bey merhaba
daha öncedende aynı şeyler den bahsettik ama orda iki dükkandada satılıyor sizin dediginizle bu aynı yer ama öteki yer farklı 1 ön tarafta sonda solköşede

selamlar

paşa
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Mayıs 08, 2007, 09:52:31 »
abi şöyleki o iki arkadaş ortakdı şimdi ayrıldılar.
1. dükkan 2. katın girişinde diğeri ise sol baş koridorda kahvenin yanındaki dükkan.

enver

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • bende varım
« Yanıtla #4 : Mayıs 09, 2007, 18:08:13 »
merhaba
o köşedeki dükkandaki ürünlerde buharlı lokolar falan vardı burda hic kalmamış

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Mayıs 09, 2007, 18:41:22 »
İŞTE ONU DİYORUM ABİ GELMİŞ ALMIŞLAR YOKSA BEN CEBİME PARAYI KOYUP GİTTİM ALMAYA HEPSİNİ. SAÐLAM OLANLARIN HEPSİ GİTMİŞ ORDA KALAN SORUNSUZ BİR TANE NELOKO NEDE VAGON VAR. N LER HARİÇ ONLARDA PAHALI Kİ ONLARDA ELENDİ NE N ÖLÇEK LOKOLAR VARDI VAGONLAR VARDI HAYIRLISI ÇOK DÜŞER ESKİYE BU TARZ ŞEYLER BENDE ÖLE BAŞLADIM BU URAŞA . AMA ESKİCİLERDE KURNAZ VE TOK SATICILAR.

ENVER

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • bende varım
« Yanıtla #6 : Mayıs 09, 2007, 19:32:56 »
enver bey kadıköye yolunuz düşerse caferaga tarafındaki dükkanları gezmenizi öneririm

selamlar

paşa

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Mayıs 10, 2007, 15:43:18 »
abi onalarıda geçen hafta gezdim ama ellerindekin altın sanan çok. zaten eskisi kadarda çıkmıyor.
bit pazarları kapandıkdan sonra iyice zora girdi.
tavsiyeniz için teşekkürler.

enver

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • bende varım
« Yanıtla #8 : Mayıs 10, 2007, 21:14:51 »
benim loko aldıgım bir dükkan var adam gramafon tamircisi elinde roco loko ve vagonlar var fiyatlarıda cok degil bilginize prosesin 2 üst paralelınde caminin karşı sokagı soldan 4yada5dükkan

selamlar

paşa