Gönderen Konu: Kütahya seyahati  (Okunma sayısı 2870 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Kütahya seyahati
« : Temmuz 07, 2010, 01:00:04 »
Haftasonu eşimle birlikte günübirlik bir Kütahya gezisi yaptık. Ankara-Eskişehir YHT ile ve Eskişehir-Kütahya DMU ile. Ankaradan 7.00 da çıktık ve tamamı tamamına 10.20 de Kütahyaya girdik. Arabamla gitsem bu kadar çabuk olamazdı. Keyifli bir gün geçirdik.

Dönüş için Kütahya gara geldiğimizde, bizi Eskişehire götürecek olan DM 15000 i incelerken tren şefi Sn. Hikmet Yazal ile tanışmak nasip oldu. Hikmet bey üyelerimizden Sn. Yusuf Sünbül ün devre arkadaşı çıktı. (77 liler grubu). Kendisi ile güzel bir sohbetten sonra yola koyulduk. Bir müddet sonra kendisini markizde ziyaret ettim ve yola beraber devam ettik. Eskişehire nasıl geldiğimizi anlamadım bile. Buradan Yusuf beye Hikmet beyin selamlarını iletiyorum.

Resimlerde solda Sn. Hikmet Yazal ve kumandada Sn. Mesut Altıntaş. Kendilerine gösterdikleri yakınlıktan dolayı çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı CAN

• Can Becan
  • Administrator
  • Forum Üyesi
Ynt: Kütahya seyahati
« Yanıtla #1 : Temmuz 07, 2010, 01:04:23 »
DM 1500 markizinde

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2 : Temmuz 07, 2010, 12:55:53 »
Ee hani resimlerin devamı , bu mudur yani Kütahya seyahati ?
Can bey tezahürat mı istiyorsun resimler için.Bekliyoruz ona göre.Selamlar sevgiler....
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı ysunbul.1

• Yusuf
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ESKİŞEHİR
  • Dostluklar Cam gibidir,çabuk k?r?l?r,zor onar?l?r.
    • Emekli Makinist
« Yanıtla #3 : Temmuz 08, 2010, 02:30:58 »
   Can Bey Merhaba:6 Temmuz pazartesi günü Hikmet devremi gördüm,sizinle tanımanızı anlattı ve bana selamınızı iletti,Çok teşekkür ederim.
   Can bey;biz gerçek Demiryolcular,tüm demiryolu sevdalısı dostlarımızı içimizden birisi gibi görür,saygı ve sevgi ile ağırlar,bazı kuralları bile riske ederek markizde(Makinist mahalli) misafir etmekten mutluluk duyarız,sizin gibi içten ve mesleğimize saygılı kişileri memnun edebildiysek(Arkadaşlarım adına)ne mutlu bize.
    Herkese iyi geceler,Yusuf SÜNBÜL
« Son Düzenleme: Temmuz 08, 2010, 02:35:32 Gönderen: ysunbul.1 »