Gönderen Konu: Merhaba. Hayırlı Ramazanlar.  (Okunma sayısı 5010 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aykan

• Forum Üyesi
  • Yer: İzmir
  • Aykan TANDOĞAN
Merhaba. Hayırlı Ramazanlar.
« : Mayıs 03, 2020, 00:22:57 »
Merhaba. Herkesin mübarek Ramazan ayını kutlarım. İsmim Aykan,27 yaşındayım, İzmirliyim,meslek lisesi mobilya dekorasyon üniversite iç mekan tasarım bölümü mezunuyum. Ekim 2018 tarihinden itibaren İzmir Metro A.Ş. de Karşıyaka tramvayın da vatman olarak görev yapmaktayım.12 yaşından beri makinist olma hayaliyle araştırmalara başladım. Daha sonra Şafak AKTAŞ beyin MSTS TCDD vol 4.0 oyunuyla iyice merak salarak (bu arada Şafak AKTAŞ beyin TS 2020 için hazırladığı Anadolu Tren projesini sabırsızlıkla bekliyorum.) çok şükür bir seneyi geçkin tren kullanabiliyorum . Covid-19 salgınıyla beraber şu zor günlerde model trenleri inceleyerek zaman geçirmeye mesleğimle ilgili yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Siteyi daha eski yıllardan beri biliyorum çoğu konularda yardımları olmuştur herkesin. Aranızda olmaktan mutluyum.Hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla.

Çevrimdışı atlantis

• Onur Özdemir
  • Global Moderator
  • Forum Üyesi
  • Yer: İzmir
    • Truva Linux
Ynt: Merhaba. Hayırlı Ramazanlar.
« Yanıtla #1 : Mayıs 04, 2020, 08:12:34 »
Aramıza hoşgeldiniz. Sizde mesleki bilgilerinizle camiaya katkı yapabilirsiniz. Katılımlarınızı bekleriz.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2 : Mayıs 04, 2020, 20:39:06 »
Aykan kardeşim foruma hoş geldin , ne mutlu sana sevdiğin işi yapabiliyorsun......
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı sedat nişancı

• Forum Üyesi
  • Yer: İZMİR
« Yanıtla #3 : Mayıs 07, 2020, 12:16:29 »
 Aykan kardeşim hoşgeldin.