Gönderen Konu: nasıl satın alabilirim  (Okunma sayısı 7021 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Devrim

• Forum Üyesi
nasıl satın alabilirim
« : Mayıs 29, 2014, 17:35:45 »
Merhabalar aranıza yeni katıldım ve bir başlangıç seti almak istiyorum fakat işlerimin yoğunluğundan gelemiyorum internetten nasıl alabilirim sanalpazar.com sanırım kapanmış birde hangi marka karar veremedim bachmann marklin ve hornby markalarından karışık bir kurgu yapabilirmiyim?

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: nasıl satın alabilirim
« Yanıtla #1 : Mayıs 29, 2014, 17:45:04 »
Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz,

Belki klasik olacak, belki itici gelecek, hoşunuza gitmeyecek ancak şu sözü tekrarlamak istiyorum, lütfen herhangi birşey satın almadan önce biraz daha araştırma yapın, forumdaki yeni başlayanlar için bilgileri okuyun, isteğinizi/görüşünüzü netleştirin, ondan sonra satın alma alternatiflerinizi değerlendirin, arkadaşlık kurun, seçenekleri görün ve eğer size uygun seçenekler olduğunu düşünüyorsanız Proses'e gelin, Türkiye'de bu fırsat varken, İstanbul'dasınız kulube gelin yakından görün, almak istediğinize görerek karar verin.

Çevrimdışı Devrim

• Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Mayıs 29, 2014, 18:23:06 »
Teşekkürler
haklısınız havalimanında çalışan bir personelim maalesef haftada bir gün olan iznimin gecesi yine işe gelmek durumundayım o yüzden en uygun zamanda geleceğim ama o zamana kadar sizlerin de tavsiyesine ihtiyacım olacak yardımcı olacağınızı umuyorum. zira foruma göz attığımda güncel olmayan konuların fazlalığı da dikkatimi çekti bu yüzden yeni konu açmak istedim. Bana şu konularda bilgi verirseniz sevinirim
1) hornby banchman lima bunları aynı kurguda kullanabilirmiyim yani ray sistemi vs. farklımı
2) prosesin bir web sitesi yok sanırım online alışveriş yapabileceğim bir site varmı (harun bey in)başka yerlerden de almak istemiyorum madem artık bu topluluğun bir üyesi oldum önceliği prosese vermek gerekir.
saygılar...

Çevrimdışı garder

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Mayıs 29, 2014, 19:51:49 »
Burda Abi'lerimiz kadar bilgili olmam mümkün değil ancak karınca kararınca cevap vereyim. Bunların marklin hariç hepsini aynı ray sistemlerinde kullanabilirsin. Ancak rayları ele alırsak yükseklik farkları olduğunu biliyorum.Geçmiş forumları incelersen pek çok soruna cevap alırsın. Bende 2 aylık üyeyim ama pek çok şeyi forumlarda öğrendim. Birde prosese gitmesen bile Harun beye telefonla ulaşıp başlangıç seti yapabilirsin...
Bütçen uygunsa digital sistem tavsiye ederim. Aynı anda birçok lokoyu idare etmek çok keyifli...

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4 : Mayıs 29, 2014, 21:46:19 »
Devrim kardeşim İbrahim ( garder ) güzel özetlemiş , bu işte kalıcı olacaksan ve kurgunu büyütmeye niyetliysen müracaat hornby raylar ve Proses.

Telefonla istediğini alabilirsin Prosesten.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #5 : Mayıs 30, 2014, 11:12:48 »
Devrim merhaba,

Bizden almak istersen sol taraftaki Proses digital setler bölümüne bakabilirsin.

Orada ki setler daha önce hazrlanmış olduğu için bazı lokolar elimizde yok ama sana genel bir fikir verir.

Raylar digital sistem ve bizim üretimimiz olan ürünler zaten var ama lokolarda elimizdekilere göre değişiklik yaparız.

İstediğin gibi bir set olursa sanal pazara %5 farkla koyabiliriz sen de oradan 9 aya kadar vadeli olarak alabilirsin.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı Devrim

• Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Mayıs 30, 2014, 20:27:53 »
teşekkür ederim ilginize,
Harun bey önümüzdeki hafta bir aksilik olmazsa gelmeye çalışacağım hem tanışmış oluruz