Gönderen Konu: Yeni MTH Siparişleri  (Okunma sayısı 8446 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Yeni MTH Siparişleri
« : Ocak 05, 2009, 18:17:41 »
Merhaba,

Birkaç gün içinde MTH lokolardan tekrar sipariş veriyoruz. İsteyenler buraya yazabilirler.

3 modelin bir arada videsunu burada görbilirsiniz.

Videonun başında turuncu renkli olan Daylight modeli, ortadaki Mohawk en sağdaki ise K4s modelleri.

« Son Düzenleme: Ocak 05, 2009, 18:23:26 Gönderen: Harun »

Çevrimdışı ali ozan

• ali ozan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: sivas
Yeni MTH Siparişleri
« Yanıtla #1 : Ocak 05, 2009, 20:00:54 »
selam harun bey bende New York Central 4-8-2 L3a Mohawk Steam Engine w/Proto-Sound 3.0 3006 istiyorum

saygılar ozan

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Ynt: Yeni MTH Siparişleri
« Yanıtla #2 : Ocak 05, 2009, 21:27:18 »
Tekrar merhaba,

İlk mesajda belirtiğim videoda ilk başta en sağda görünen K4s artık üretilmiyor.

Daha önce bahsetmiştim MTH'ler sadece bir kere üretiliyormuş.

Sipariş verebilecekleriniz aşağıdakiler.

En alttaki daha önce getirdiğimiz K4s leri andırıyor ama farklı. K4s'lerde 4-6-2 tekerlek dizilimi vardı Mikado'larda ise 2-8-2 dizilimi var.

Özelliklik olarak MTH in bildiğinz bütün özellikleri bunların hepsinde var. Videoda gördüğünüz gibi.

Digital, sesli, senkron buharlı, v.b.

Fiyatları hepsinin aynı. Nakit 1,100 YTL GG'deki dükkanımızdan alırsanız 1,200 YTL (kredi kartı ile alabilirsiniz).

Bizden kredi kartı ile almayın, tavsiye etmiyorum, ne size ne bize. :)

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı ali ozan

• ali ozan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: sivas
Yeni MTH Siparişleri
« Yanıtla #3 : Ocak 05, 2009, 21:43:42 »
selam harun bey ozaman ben New York Central 4-8-2 L3b Mohawk Steam Engine w/Proto-Sound 3.0 3037 istiyorum

saygılar ozan

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Yeni MTH Siparişleri Geldi
« Yanıtla #4 : Ocak 23, 2009, 12:54:13 »
Merhaba,

MTH siparişleriniz geldi.

Sipariş dışında 3 adet Mohawk ve 2 adet Mikado lokomotifimiz var. Daylight modeli kalmadı.

Bilginize.

Harun

Çevrimdışı danil

• Devrim ANIL
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #5 : Şubat 01, 2009, 11:01:18 »
Harun Bey

Öncelikle selamlar. Ben bu başlığın bir altında bir başlık açmıştım. Ama bir türlü mesajıma karşılık alamadım. Bende MTH'dan bir RTR O scale set almayı istiyordum. Ama daha sonra bu başlıkta MTH'dan siparişler geldi diye okudum. Mesajıma cevap alamadığım için bir sipariş verme imkanımda olmadı. Sizi telefon edip rahatsız etmek istemedim, ayrıca forumdan yazarsam belki başka arkadaşlarında dikkatin çeker yada bana faydalı bir bilgi verirler diye düşündüm ama zannedersem sizin tüm mesajlara cevap verecek zamanınız yok. Neyse bir sonraki MTH siparişi ne zaman olacak MTH'ın www.mthtrains.com sitesini ve cataloglarını takip ediyorum. Trenlerin bir sefer üretildiğinide biliyorum. Ama yine de 30-4136-1 Pennsylvania 2-8-0 Steam R-T-R Train Set'inden almayı düşünüyorum. Sizin getirdiğiniz HO lokolarda çok güzel ama benim bütçemi aşıyor. Internetden gördüğüm kadarı ile bu O scale RTR setlerin fiyatı bana daha uygun. Fiyatı bütçemi aşmaz ise vede getirtebilirsek bu setden almak istiyorum. Neyse sizden haber bekliyorum cavap alamazsam bu sefer telefon edeceğim. Teşekkürler.

Devrim ANIL

Çevrimdışı danil

• Devrim ANIL
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6 : Şubat 01, 2009, 18:39:56 »
Harun Bey

Cevabınız için teşekkürler. Anlıyorum siz Nürünberg'den dönünce yine görüşürüz. Eğer MTH'ın diğer ürünleri ile toplu bir alım düşünülürse ozaman yine değerlendiririz. Teşekkür ederim. Bu arada bende hobiye başlamak için buhar jeneratörü olan bir HO lokomotif ve diğer malzemeleri toplamanın yolunu seçtim. Firma olarakda Bachmann düşünüyorum. Belki o konuda sizden yardım isterim.

Devrim ANIL