Gönderen Konu: Yeni Hornby Siparişleri (29 Mayıs 208) ve Yeni Hornby Fiyatları  (Okunma sayısı 12620 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Arkadaşlar merhaba,

Vermiş olduğunuz Liliput siparişlerinin 10-12 gün içinde elimize geçmesini bekliyoruz.

Şimdi sipariş sıramızda Hornby var.

Eğer Hornby sayfasına bakıp ilgilenebileceğiniz bazı ürünleri burada belirtirseniz onlara ağırlık vereceğim.

Yanlış anlaşılmasın sipariş vermenizi beklemiyorum sadece hoşunuza giden ürünleri belirtmeniz yeterli.

Fiyatlar konusunda da şöyle düşünebilirsiniz. O sayfalarda göreceğiniz fiyatlar İngiliz Sterlini. Yani 2.5 ile çarpmanız gerekiyor.

Ve bundan böyle Hornby lokomotiflerde MTK üyelerine Liste Fiyatından %10 değil %15 indirim yapacağız.

Ayrıca, Yapı Kredi, İş Bankası kartlarına 12 ay, Garanti Bankası kartlarına da Liste Fiyatından 9 ay taksit yapabileceğiz.

Örnek vermek gerekirse;

İngiltere Fiyatı: 101 £ (253 YTL) Proses Liste Fiyatı: 318 YTL MTK fiyatı: 270 YTL (17 YTL gibi bir farkımız var)
Nakit alımlarda ise %5 bir indirimimiz daha olacak.

Şimdilik yapabildiğimiz bu kadar. Umarım yakın gelecekte yurt dışından bile ucuza satabilecek hale gelebiliriz.

Hornby sitesine bir göz atıp siparişi hazırlamamda fikirlerinizle yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.hornby.com

Selamlar,

Harun
« Son Düzenleme: Mayıs 28, 2008, 23:50:55 Gönderen: Harun Yamanlar »

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Ynt: Yeni Hornby Siparişleri (29 Mayıs 208) ve Yeni Hornby Fiyatları
« Yanıtla #1 : Mayıs 29, 2008, 00:21:02 »
R2722 BR 4-6-2 'City of Leicester' Duchess Class
R2563 BR LATE BRITANNIA WORDSWORTH
 ilk bakışta benim hoşuma gidenler...

fotoları da bunlar...

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #2 : Mayıs 29, 2008, 00:31:41 »
Ben bunlardan arıyorum : Class 5MT 4-6-0

Aşağıdaki Linke bakarmısın German Steam Info - Yer burası https://www.watercressonline.co.uk/section.php?xSec=50 Londraya 40dk güneyde British Rail'in son istasyonu olan Alton-Alresford arasında buharlı çalıştırıyorlar, 1995de binmiştim. Bir fırsat bulayım filmlerini koyayım bari. İnsan bunları görünce yahu artık çalışan buharlımız da var, neden istasyonda yatar diye geçiriveriyor.

http://www.germansteam.info/preservedlines/midhants2007/midhants2007.html (sitenin bu linki dışında başka bir yeri de çalışmıyor umutlanmayın )Buradaki 73096 aradığım class 5MT

Neyse konuyu dağıtmayayım, elimdeki son Hornby kataloğu 2007 ve onda 4-6-0lar var ama Class 5MT değil. Hornby sitesinde 7MT aramada bir sürü loko geliyor ama 5MT yok. Bulma şansımız ne olabilir ?, ben biraz daha detayına bakayım belki benzerini bulurum.

Çevrimdışı Mr.Burak

• Burak Koşulular
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Erzurum
« Yanıtla #3 : Mayıs 29, 2008, 00:48:25 »
R2748,R2746,R2577,R2793
bunlardan birini veya birkaçını getirirseniz çok sevinirim.Saygılar

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #4 : Mayıs 29, 2008, 01:42:42 »
Merhaba...

Harun abi bu R8003 çok enteresan.Nasıl daha önce fark etmedik anlayamıyorum.İlave edersen iyi olur diye düşünüyorum.(Şu anki demom için çok uygun umarım gecikmez)    ;)

http://www.hornby.com/buildings-and-accessories-172/r8003/product.html

Selamlar
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

Çevrimdışı muratcopur

• murat çopur
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Taksim/?stanbul
  • http://muratcopur.deviantart.com/
    • muratcopur
« Yanıtla #5 : Mayıs 29, 2008, 06:49:12 »
Aslına bakarsanız İngiliz ekolü trenleri pek sevmiyorum, ama hoşuma giden birkaç şey var. Eurostar (6 ve ya 4'lü set), Flying Scotsman, Hogwarts Express, Diesel Class 08, Clock Tower R8756, Cement Hopper R8711-R8697 ve Skaleautos serisinden birçok araç ilgi çekici geldi bana.

Çevrimdışı Aynur&Sermet

• Aynur&Sermet ERAY
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #6 : Mayıs 29, 2008, 09:21:59 »
Merhaba Harun Bey,

Eğer şartlar uygunsa Hogwarts Express' in  ikili yada üçlü vagonu olan setinden istiyoruz.

Selamlar.

Aynur@Sermet Eray

Çevrimdışı Ercan

• Ercan ALTINBA?
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kartal
« Yanıtla #7 : Mayıs 29, 2008, 11:06:08 »
Harun bey,
Ray siparişlerini de (özellikle sağ makas) unutmazsanız sevinirim. Saygılar. Ercan ALTINBAŞ

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #8 : Mayıs 29, 2008, 11:12:38 »
Aslına bakarsanız İngiliz ekolü trenleri pek sevmiyorum, ama hoşuma giden birkaç şey var. Eurostar (6 ve ya 4'lü set), Flying Scotsman, Hogwarts Express, Diesel Class 08, Clock Tower R8756, Cement Hopper R8711-R8697 ve Skaleautos serisinden birçok araç ilgi çekici geldi bana.

Murat selam,

Flyin Scotsman'in gördünmü bilmiyorum R2441 http://www.hornby.com/locomotives-89/r244/ güzel olanı, bundan Proses'de vardı, bitti mi acaba ?

Çevrimdışı tutunsatar

• Alper Tütünsatar
  • Forum Üyesi
  • Yer: Isparta
« Yanıtla #9 : Mayıs 29, 2008, 12:22:00 »
Harun bey,
Ray siparişlerini de (özellikle sağ makas) unutmazsanız sevinirim. Saygılar. Ercan ALTINBAŞ

Ercan beye katılıyorum. ben de ray istiyorum.. Hatta yüzsüzlük yapıp %15lik indirimden de faydalanmak istiyorum ;D
yeni başlayanlara destek bakımından  ;D

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #10 : Mayıs 29, 2008, 13:00:42 »
Yanlış anlaşılmasın sipariş vermenizi beklemiyorum sadece hoşunuza giden ürünleri belirtmeniz yeterli.

ilgimi çekenler

R2706 - Uçan Holandalı - Flying Dutchman

R2782

R1053

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #11 : Mayıs 29, 2008, 13:24:56 »
Okan,

En başa koyduğun seti ben de Hornby sitesinde ilk gördüğüm an hemen sen aklıma gelmiştin bu tam Okan'a göre demiştim.

Yani ticari zekanın ötesine geçip ticari içgüdülerimin de acaip geliştiğini fark ettim. Sonumuz hayrola. :)

Bu arada Harry Potter malesef getiremiyoruz. Harry Potter lisansı sadece İngiltere için geçerli, İngiltere dışına satılamyor.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı Osman Yalçınkaya

• Osman Yalç?nkaya
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul - Suadiye
« Son Düzenleme: Mayıs 29, 2008, 13:59:27 Gönderen: motorkiran »

Çevrimdışı Okan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #13 : Mayıs 29, 2008, 14:17:42 »
Okan,
En başa koyduğun seti ben de Hornby sitesinde ilk gördüğüm an hemen sen aklıma gelmiştin bu tam Okan'a göre demiştim.
Yani ticari zekanın ötesine geçip ticari içgüdülerimin de acaip geliştiğini fark ettim. Sonumuz hayrola. :)
Bu arada Harry Potter malesef getiremiyoruz. Harry Potter lisansı sadece İngiltere için geçerli, İngiltere dışına satılamyor.
Selamlar,
Harun

E bu kadar olabilir , işte budur !

Hari Potır olmadı şimdi, bir lokomotif almak için İngilazya'ya mı gitmek gerekiyor bu nasıl global dünya, Toni ile Corc çözemez mi bu konuyu ?

dün akşam konuştuğumuz Bachmann'ları Hornby olarak bekliyormuyuz ?

Osman: vagonlarda verdiğin ilk iki SR MAUNSELL güzel görünüyor, bir de bu serinin fren vagonu olacak, biraz daha Alman vagonlarını andırır şekilde, güzel bir set olabilir. http://www.hornby.com/passenger-rolling-stock/r4301/ diğerleriyle birlikte bu linkte. Şimdi bu da Maun'dur falan dışarı satmıyorlarsa şaşmayalım  ;)

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #14 : Mayıs 30, 2008, 19:01:23 »
Harun bey,

Ercan bey,

Ray , makas v.b temel ürünler zaten her siparişte gelen ürünler. Bu sefer çok fazlasyla gelecek merak etmeyin.

Harun

Çevrimdışı MEHMET erdoğan

• MEHMET erdo?an
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: erzurum
  • Mehmet erdo?an
« Yanıtla #15 : Mayıs 30, 2008, 20:53:13 »
ohhh be ray sıkıntım vardı modellere ayırdığım bütçe kısıtlı olduğu için istedigim zaman proseste olurmu olmazmı diye tedirgindim.