Gönderen Konu: İlyas Bey'in Özel Yapım ASYW Özellikli BR58'i!  (Okunma sayısı 5956 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
İlyas Bey'in Özel Yapım ASYW Özellikli BR58'i!
« : Mayıs 08, 2008, 20:25:48 »
İlyas bey,

Br58 iniz hazır, tabi BR93 de.

Ancak sizin BR58 de yeni bir sistem uygulandı. Dünyada bir tek Proses'de var.

Sistemin adı kısaca ASYW olarak geçiyor. İngilizce "As You Wish" kelimelerinden türetilmiş bir kısaltma.

Türkçeye "Nasıl isersen öyle" olarak geçebilir. NİÖ, NAİÖ falan olarak kısaltmayı denedim ama İngilizcesi gibi şık olmuyor, söylerken tuhaf sesler çıkıyor.

Aşağıdaki linkte videosunu görebilirsiniz.

Selamlar,

Harun

http://www.veoh.com/videos/v9198058HHJNW3em
« Son Düzenleme: Mayıs 09, 2008, 02:58:09 Gönderen: Harun Yamanlar »

Çevrimdışı İlyas Şıklar

• ?lyas ??klar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Eskişehir
Ynt: İlyas Bey'in Özel Yapım ASYW Özellikli BR58'i!
« Yanıtla #1 : Mayıs 09, 2008, 02:43:31 »
Harun Bey çooook teşekkür ederim, bence bu sistemi Hornby'e de iletin, iletin ki şu meşhur "directional lighting" sorunsalının (!) ortadan kalktığı görülsün. Gerçi standın önü de boş ama, birileri görür elbet. Tekrar teşekkürler ediyorum. Bu arada merak ettim bunun montajı da 10 dakika mı sürdü acaba? Sevgilerimle.... İlyas Şıklar

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
« Yanıtla #2 : Mayıs 09, 2008, 08:03:33 »
İlyas Bey açısından çok sevindim,kendisine yakışır.Güle güle kullansın.Ancak diğer BR 58 alanlar hakkındaki düşüncenizi öğrenmek isteriz.Mesela ben bir tanesinin beyaz diğerinin kırmızı yanmasını isterim.Kırmızı ambül depoda kalmamış ne yapalım beyaz taktık deriz.Olmaz mı?Pazar bekliyorum.Selamlar.NACİ GÜRBÜZ

Çevrimdışı MEHMET erdoğan

• MEHMET erdo?an
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: erzurum
  • Mehmet erdo?an
« Yanıtla #3 : Mayıs 09, 2008, 10:42:36 »
harun bey ilyas beye dizayn ettiginiz BR58 çok güzel tam konunun denk geldi aslında daha öncede arkadaşlarla paylaştım.bir sonuç alamadım.benim BR 45DİJİTALDENışıkları yanmıyor dekoder takılı acaba sorun ne olabilir.yardım ederseniz sevinirim.ilyas bey lokomotifiniz hayırlı olsun güle güle kullanın harun bey emeginize sağlık.selamlar