Gönderen Konu: Model Trenciler Kulübü Üyelik Yenilemeleri Başladı, Yeni Kartlar Geldi!  (Okunma sayısı 4515 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Merhaba,

Kulübümüzü kurduktan sonra ilk üyelikler Ocak 2007 senesinde oluşmaya başlamıştı.

Şimdi ise 1 yılı dolduran üyelerimizin yenileme zamanları geldi.

Üye kartlarında bitiş tarihi olarak 01/2008 ve 02/2008 yazanlar üyeliklerini yenileyebilirler.

Kulüp üyeliğini devam ettirmek isteyen üyelerimiz üyelik aidatlarını Proses'e uğradıklarında veya Internet üzerinden ödeyebilirler.

Internet üzerinden ödemek isteyenler için adress: http://proses.com/oscommerce/index.php/cPath/63

Geçtiğimiz günlerde üyeliğini yenileyenlerin ve Aralık 2007 den itibaren üye olanların kartları gelmiştir.

2 Şubat Cumartesi günü alabilirler.

Yeni üye vagonlarımız electrotren siparilerimiz ile birlikte bu hafta başında İspnya'dan yola çıkmıştır.

2 hafta içinde elimizde olacağını tahmin ediyoruz.

Not: Bazı üyelerimiz üyelik yenilemelerinin sene başlarında yapıldığını düşünerek yenileme yapmak istiyorlar. Üyeliğinizi yenilemeniz gereken ay kartınızın üzerinde yazan "Bitiş Tarihi" kısmında yazan aydır. Mesela Bitiş Tarihi olarak 06/2008 yazıyorsa önümüzdeki Haziran ayında yenileme yapmanız gerekiyor, şimdiden değil.

Selamlar,

Harun

« Son Düzenleme: Şubat 02, 2008, 03:13:40 Gönderen: Harun Yamanlar »

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Harun Bey Merhaba
Bu yılki üyelik ücreti nekadar?
SYGLR

İhsan bey,

Bu sene de bir değişiklik yok, yani 50 YTL.

Verdiğimiz vagonun Liste Fiyatı da 67 YTL. Geçen sene verdiğimiz vagonun fiyatı 50 YTL nin altında olan bir vagondu.

Bu durum sizleri değil ama beni rahatsız etmişti. Bu sene telafi etmek istedim.

Selamlar,

Harun

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Sela harun abi üyeliğe devam hafta içi uğrarım saygılar

Çevrimdışı somara

• Mahmut Solak
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Bal?kesir
Harun Bey merhabalar,

Benim gibi İstanbul dışında yaşayan üyelere üye kartları ve vagonları gönderilecek mi? yoksa biz mi gelip alacağız...

Saygılar.
Mahmut SOLAK

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Harun Bey merhabalar,

Benim gibi İstanbul dışında yaşayan üyelere üye kartları ve vagonları gönderilecek mi? yoksa biz mi gelip alacağız...

Saygılar.

Mahmut merhaba,

Tabii ki gelmen gerekmiyor. Biz posta ile göndeririz. Aidat ödemesini ise bu konunun ilk mesajındaki adresten yapabilirsin.

Selamlar,

Harun