Gönderen Konu: selam hepinize  (Okunma sayısı 7671 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı flatland

• hasan
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
selam hepinize
« : Ocak 17, 2007, 16:37:52 »
selam
  birkere sitenizin girişini görünce içim eridi,o ne güzel resim,insan ister istemez çocukluğuna geri dönüyor daha doğrusu içindeki çocuk tekrar çıkıyor,inanın 9 yaşındayken yugoslav bir komşumun bana hediye ettiği kople bir set geldi gözlerimin önüne,ya neydi be o günler....beyler ben hasan,44 yaşında,üç erkek babası ,istanbulda ikamet eden,içindeki çocuğu hiç büyütmeyen ve halen gemi maketciliği ile uğraşan bir bireyim.Umarım model trencilik konusunda bana yardım edersiniz,çünkü küçük oğluma bu hastalığı bulaştıracağım.Herkesin eline gözüne sağlık,hoşçakalın.

avsalı

• Ziyaretçi
Ynt: selam hepinize
« Yanıtla #1 : Ocak 17, 2007, 16:45:16 »
sayın flatland isminizi bilmediğim için bu şekilde hitab ediyorum kusuta bakmayın. öncelikle aramıza hoşgeldiniz. bu hastalık size bulaşmışsa oğlunuzada bulaşacaktır. birkere görmeye kalsın.birde profilinize isim yer ve yaş gibi diğer bilgilerinizide girerseniz size neşekilde hitap edeceğimizi bilmiş oluruz.tekrar hoşgeldiniz. saygılar.

Çevrimdışı Alponzo

• Alper D?NÇ
  • Forum Üyesi
  • Yer: Edremit/Bal?kesir
« Yanıtla #2 : Ocak 17, 2007, 19:58:00 »
Hoşgeldiniz...

avsalı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 17, 2007, 20:25:29 »
hasan bey tekrar selamlar bir kaç gündür arkadaşlar bana gülüyodur ama :) haydarpaşa kurgusu üzerinde çalışıyorum. bu kurgu için bana bir tane arabalı vapur gerekecek bunun yapımı konusunda bana yardımcı olabilirmisiniz.1/87 ölçüleri nasıldır .malzeme ne olmalı sizin yaptığınız bir örnek varmı paylaşırsanız sevinirim . saygılar

ctekin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ocak 17, 2007, 20:33:29 »
Ömer,

Ben senin derdini anladım: Haydarpaşa - Avşa seferlerini başlatıp sonra da "eh Avşa'ya kadar geldi bari adaya da bi istasyon biraz ray koyup dolaştıralım" diyeceksin :)

cem.

avsalı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 17, 2007, 20:39:24 »
ben kafaya taktım bu işi cem bey dediğiniz doğru haydarpaşa -avşa-bandırma hattını kuruyorum o ne öyle pendik kartal adapazarı izmit kötfezi dolaşacağına direk geçiyoruz izmir tarafına :)

mali87

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 17, 2007, 21:20:12 »
   Hasan bey aramıza hoşgeldiniz.

mali....

Çevrimdışı flatland

• hasan
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Ocak 17, 2007, 21:37:49 »
ömer bey 1/87 oldukca küçük bir ölçek,ben tamamen gemi maketi üzerine çalışıyorum,hiç ev vs gibi şeyler yapmadım ama yardımcı olmam gereken bir şey olursa sewe sewe hazırım,maket malzemeleri konusunda ise size gemi maketçilerini önerebilirim,saygılar  (www.gemimodelciligi.com)
« Son Düzenleme: Ocak 17, 2007, 21:40:05 Gönderen: flatland »

avsalı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ocak 17, 2007, 21:41:53 »
selamlar 1/87 de arabalı vapur pekte küçük durmaz gibi nerden baksanız 35-4o cm ye tekabul eder gemi yapımında yardımlarınızı isticem çünkü bir adet arabalı gemi maketi gerekecek saygılar.

Çevrimdışı flatland

• hasan
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #9 : Ocak 17, 2007, 21:45:47 »
sewe sewe ömer bey

avsalı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ocak 17, 2007, 21:52:34 »
ozaman ilk etapta görüşlerinizi bekliyorum nasıl başlamalıyım hangi malzemeleri kullanmalıyım.tren taşıcam bu arabalı ile içine taylar yerleştircem o sonraki iş ilk olarak nasıl başlamam gerekiyor.tavsiyeleinizi belkiyorum.

Çevrimdışı flatland

• hasan
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #11 : Ocak 17, 2007, 22:15:24 »
ömer bey ben hazır kitleri araştırayım ,eğer warsa arabalı vapur kiti siz alın ben zevkle yaparım modeli size.

avsalı

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Ocak 17, 2007, 22:18:45 »
olur zevkle. bende araştırayım bir taraftan saygılar

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #13 : Ocak 17, 2007, 23:48:17 »
Merhaba Hasan bey.Hoşgeldiniz...
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

Çevrimdışı Jazzista

• Forum Üyesi
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14 : Ocak 18, 2007, 16:43:29 »
Merhabalar Hasan abi.Hoşgeldiniz.İyi vakit geçirmeniz dileği ile...