Gönderen Konu: scalextric slot car  (Okunma sayısı 11878 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

jedi

• Ziyaretçi
scalextric slot car
« : Haziran 19, 2007, 17:55:27 »
en az model tren kadar zevkli bir hobidir... ayrıca çok fazla yere de ihtiyaç duymaz... oynandıktan sonra sökülüp kaldırılabilmesi de başka bir avantajıdır... ayrıca çeşitli kombinasyonlarla her seferinde farklı bir pist yapma avantajı da unutulmamalıdır...

arabalarımdan bazıları ve pist kombinasyonları...

selamlar.
jedi

tiyatrocu

• Ziyaretçi
Ynt: scalextric slot car
« Yanıtla #1 : Haziran 19, 2007, 21:09:00 »
Evet kesinlikle slot car ın vazgeçilemez bir yeri vardır araba sevenler için.
Hele şimdi birde dijitaller varkii tek bir kelime yetmez onlara...
Umarım Türkiye de zor olan kulüplerimizi toplanmalarımızı ileride birgün "ayrı gayrı olmadan" gerçekleştirebiliriz...

doga

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 16, 2007, 19:42:41 »
Ben de de var scalextrıc slot car seti.hakkaten ayrı tadı vardır bu işin de...Bendeki setten iki fotograf ekliyorum

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
« Yanıtla #3 : Eylül 16, 2007, 19:53:52 »
Doğa merhaba,

Biz de Scalextric'in Türkiye distribütörüyüz.

Faydası olur mu bilmiyorum ama Dubai distribütörü de arkadaşım olur. Adı Raif, istersen telefonunu verebilirim.

Teknik olarak ona geçen sene ona çok yardımım dokunduğu için bir ihtiyacın olursa seve seve yardımcı olacaktır, haberin olsun.

Bu arada sana bir mesaj atmıştım, herhalde görmemişsin. Evvelki sene dubai de yaptığımız bir slot car aktivitesi ile ilgili.

Linki burada.

http://modeltrenciler.com/forum/index.php?topic=1536.msg15833#msg15833

Selamlar,

Harun

doga

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 17, 2007, 17:17:12 »
Tesekkürler Harun Bey, kusura bakmayın görmemiştim yeni gördüm mesajınızı ,çok güzel olmuş. Şimdilik alan darlığından slot car pistimizi daha fazla geliştirmiyoruz fakat ilerde sizinle veya dubaideki arkadaşınızla görüşüp pistimizi de araba stoğumuzu da büyütmek isterim. Saygılarımla...

jedi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 20, 2007, 11:15:04 »
doğa selam,

pist kurgun gayet iyi görünüyor... yer darlığından bahsetmişsin. bu pisti dijitale çevirirsen yer problemin de kalmaz. slot car'dan daha da çok zevk alırsın....

selamlar,
jedi

Çevrimdışı yoachim

• Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #6 : Eylül 22, 2007, 23:11:03 »
selamlar
konunun amatörü olarak bana digital ile analog slotcar sistemleri arasındaki fark hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. bende 4 paket carrera servo 140 ile bolca yol loop vs var. gerçi çok eski bir seri olduğundan araçlarda  ve yollarda hep sorun çıkıyor.
carreranın pro veya evo serilerinden bir kaç set alıp birleştirmeyi düşünüyorum. bunlara ait araçlar aldım geçen yaz almanya'dan.
paramı geçerli olamyan bir sisteme gitmesinden çekindiğimden bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

tşk
ibrahim orhan

maerklinci