Gönderen Konu: tanışma  (Okunma sayısı 7271 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acurster

• Forum Üyesi
tanışma
« : Aralık 14, 2020, 21:17:03 »
Merhaba, bu kulübe yeni üye oldum. Emekli makina mühendisiyim. Hobi olarak çeşitli yelkenliler ve yandan çarklı Basra vapurundan sonra çocukluğumda ve gençliğimde sık sık bindiğim 5300 mototrenin (Boğaziçi Ekspresi) maket sitilinde hareketli bir modelini yapmaya başladım. Bitirince resimlerini ve/veya videosunu göndereceğim. Uzun süre Almanya'da da bulunduğumdan bu mototrenler hakkında ayrıntılı bilgim var. Talep halinde memnuniyetle paylaşırım. Saygı ve selamlar.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: tanışma
« Yanıtla #1 : Aralık 19, 2020, 00:22:57 »
Dostum aramıza hoş geldin , yaptıklarını paylaşırsan mutlu oluruz , eğer facebook kullanıyorsan oradaki model trenciler kulübü sayfasına da üye ol lütfen.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı acurster

• Forum Üyesi
Ynt: tanışma
« Yanıtla #2 : Ocak 02, 2021, 16:38:45 »
Merhaba, Motorlu Tren (Boğaziçi Ekspresi) hareketli maketinin videolarını klubün Facebook site4sinde görebilirsiniz, Bu modelin ölçeğiölçek 1/28, yapımda kullanılan malzemeler ağaç, plastik levha, rulman, redüktörlü elektrik motoru 12v,  sprey boya, renkli karton Toplam yapım süresi 3 ay (not: motris boyları yer darlığından ortasından 1/3 oranında kısaltılmış, 3 vagonlu dizinin orta vagonu iptal).  Saygılar