Herhangi bir başlığa uygun olmayan mesajlar için... > Hiç bir konuya girmeyen mesajlar...

kovboy kasabası için materyal isteği...

(1/5) > >>

haldunabi:
kardeşerim arkadaşlarım bazı arkadaşlarıma cıtladım ama...
bir kovboy kasabası kurgusu yapmak üzereyim...
bununla ilgili her türlü resim,bilgi,çizim ve de eğer elinde olan var ise figür vs üç boyutlu şeylere ihtiyacım var...
alışverişimizin nasıl olacagını yazınız..bilgilere ve resimlere kapik işlemez.. ama figür ve benzeri şeyler için yazın... kavgamızı bir türlü ederiz..
dip not : MESAJIM CİDDİDİR...

kemalomay:
Haldun abicim daha önce de söylemiştim , bu benim de hayalimdi , küçük de olsa 1/87 ölçeğinde bir kovboy dioraması.
Bir kasaba , tahta bir kale ve bir kızılderili köyü.Tabi ki o döneme ait bir kaç  tren.
Erol Amerikadan kovboy malzemeleri buluyor , ona sormak lazım.( posta arabasını hatırla )
Kolay gelsin , bişiler bulursam haber vereceğim.En kısa zamanda görüşürüz umarım.

haldunabi:
yaw kemal o erol zaten klübe az ugruyo bu aralar..
o vicdansızda da öyle diormalsr var ki aklınız durur.. ama ..
olum paylaşsana . reim koysana dediğimde aldığım cevap:
ben o kadar emek ve para vermişim, niye paylaşayım oldu...
 ben bu güzel klübün beraberliğinden hep insanlık hep fayda gördüm. vermeye de çalıştım..

fvefa:
Erol iyi çocuktur bilgisayarla haşır neşir olmadığı için koymuyordur ve anlattığı kadarıyla evde düzeni yok herşey raftaymış.
Ben hemen resim araştırmalarına başlıyorum. Yeterki kaynak iste Haldun abi. Kemalden birşey çıkmaz onu unut o sadece organizatörlük üstlenir o kadar. Bkz. Loxx Bostancı kurgusu :)

fvefa:
Buyrun taze taze

....

....

....

veeee
.
.
.
.

Navigasyon

[0] Mesajlar