Gönderen Konu: Kemal Saka  (Okunma sayısı 3011 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saka

• Forum Üyesi
Kemal Saka
« : Mart 04, 2014, 11:20:06 »
Diaromamız(HO) 4. yılında...
« Son Düzenleme: Mart 04, 2014, 23:20:07 Gönderen: MTK »

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Kemal SAKA
« Yanıtla #1 : Mart 04, 2014, 21:07:26 »
Kemal kardeşim , gerçekten çok kullanışlı ve  sevimli , sıcak bir kurgu olmuş.

Şöyle tren yürüyen bir videosu olsa , youtube da seyretsek ne iyi olurdu.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı saka

• Forum Üyesi
Ynt: Kemal SAKA
« Yanıtla #2 : Mart 04, 2014, 23:03:03 »
Çok teşekkürler, memnuniyetle temenninize karşılık vermek isterim fakat bunun için şelalelerden ve nehirden akan sular için ( gerçek su tercih ettim) devam eden çalışmalar tamamlanana kadar, hattımız servis dışı olduğundan, üç dört ay kadar müsadenizi istirham edeyim!?

Hattımızın yeniden servise alınması ile birlikte, daha belirgin fikir verecek bir video aktaracağım...

Bu arada uzunca bir süre ray temizliği yapılmadığından, kuvvetle ihtimaldir ki ray temizliği için bir çözüm geliştirmem gerekecektir sanırım.

Dipnot:
Ticari ürünü ancak, başka çare kalmadıysa zorunluluk olarak tercih ediyorum. Bu durum hem yaratıcılığı daha çok geliştiriyor, hem de insanın çevresine bakarken daha duyuları açık, alıcı bir gözlem yeteneği geliştirmesine fırsat yaratıyor galiba.

Belki çoklarına gülünç gelebilecektir fakat fırsat bulursam bir arada, kürdan, çöpşiş çubuğu, çocuk parkından elenmiş balans malzemesi, tahta çay kaşığı, cd kapağı, sineklik teli vb. gibi materyallerin nasıl bir itki yaratabileceğini bu kurgu üzerindeki örneklerinden hareketle ifade etmeye çalışayım. İşin bu yanı bana tarif edilmez, çocuksu bir haz veriyor. İtiraf etmem gerekirse...Kurguda, ticari malzemeleri daha da azaltabilmek için saçlarımı ağartırken beraberinde bilgi, tecrübe ve inovasyonlarımı çok daha artırmaya ihtiyaç var. Bu kısmı belki de hiç son istasyonu göremeyeceğim bir yolculuk ama olsun, gördüğünüz gibi "kendimce belirlediğim raydan" çıkmamaya çalışıyorum bir şekilde. :)

Derin sevgi ve saygılarımla,

« Son Düzenleme: Mart 04, 2014, 23:05:44 Gönderen: saka »

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Kemal Saka
« Yanıtla #3 : Mart 05, 2014, 17:31:52 »
Kemal kardeşim bu sitede , hepimiz , insanın kendi yaratıcılığını kullanarak ortaya çıkardıklarını  ,kutudan çıkanlardan  daha çok seviyoruz.

Hep aynı şeyler yerine hayal gücüyle oluşmuş işler görmek daha zevkli.

Tamam video için bekleyebiliriz. ( benden yıllardır bekliyor insanlar bıkmadan , ordan biliyorum  ;D  )

YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

baranxx05

• Ziyaretçi
Ynt: Kemal Saka
« Yanıtla #4 : Mart 05, 2014, 21:43:14 »
MEHMET ABİ TEBRİKLER  COK HOŞ OLMUŞ .