Gönderen Konu: HALIKURGUMUN YENİ RESİMLERİ VEEE VİDEOLARI (ilk resımler eskı asagıkıler yeni)  (Okunma sayısı 20850 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avsalı

• Ziyaretçi
okan raylar lokolar vagonlar kamyonlar binalar ve diğer bir sürü ekipman bu kadar parçayı sığdırabiliyomusun odana ya valla bravo

Çevrimdışı kamyoncu-itulu1

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul - bahçeşehir
    • rc kamyon t?r ve iş makineleri
ASKERİ BÖLGE 1. ADADAN

KUŞ BAKIŞI

ASKERİYEYE GİRİŞ BARİKATLAR VE DİKKATLİ BAKIN ASKERİ BOLGE DEMİRYOLU ANA HATTAN  AYRI , ÇİTLE ÇEVİRDİM

ASKERİ ARAÇLAR (HERPA - MAAG)

EN SOLDAKİ TAM GÖRÜLMESEDE ASKERİ SUCLU TAŞIMA KAMYONU

DİGER ASKERİ ARAÇLAR

AGIR NAKİYE TIRI (RENGİ ÇOK HOŞMA GİDİYOR Kİ EN SEVDİGİM TIRLARIMDAN BİRİ) VE PATRİOT

GEÇEN KONUSU GEÇMİŞTİ UNİMOG (UNİMOGUN ATASI SAYILABILECEK BIR ARAÇ)

FAUN ASKERİ KURTARICI VİNÇ

ÖNDE ESKORT TRASNPORTER ARKADA ASKERİ SUÇLU TAŞIMA KAMYONU

ASKERİ ARAÇLAR RAMPA YARDIMI İLE VAGONA BİNERKEN

KATAR YOLA ÇIKMAYA HAZIR

VE VİDEOSU

« Son Düzenleme: Ocak 29, 2007, 22:01:07 Gönderen: kamyoncu-itulu1 »
BOSTANCI INSAAT RC Construction Channel

CAT: 345D LME Wedico  Liebherr: LR 634 Carson-Leimbach  Mercedes Benz: Arocs3342AK 6x6 Premacon//SK3544AK 8x8 Premacon//NG2638AS 6x6 Wedico//2624LAK6x6 MAN: F90 35.422VFAK 8x8 Wedico-Prem

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ben resim ve video eklerken konuya bakan arkadaşlardan ricam konuya tekrar bakmalarıdır çünkü normal mesajların arasınada yeni resimler ekledım ve videolarda koydum şu an itibariyle resim ve video eklemeyi bitirdim

Mehmet Ali bey
güzel yorumlarınız için çok teşekkürler

Teoman bey

Çok teşekkürler güzel temmenileriniz için biraz katkım olduysa ne mutlu bana

Ömer bey

Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. Resimdeki yer Bizim evin salonu ve benim kurulu alan olarak kullandıgım yer 50 METREKARE

trenleri içi boş çember olarak dolandırmadıgım için yanı adaların içleri dolu oldugu için bu kadar çok bölüm yapabiliyorum .Hoş burda pekte birşey yapmadım sınavı geçip 20. kata çıktıgımda ozman yaaprım asıl showu ;D

Cimmy Cem

Senin fikrin güzel ama biliyorsun ben şehir olayını seviyorum duvara montede aklımdkai gibi bir şehir olmayacak neyazıkkı

RESİMLERDE GÖRDÜGÜNÜZ HERŞEYLE İLGİLİ OLUMLU OLUMSUZ GÖRÜŞLERİNİZİ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

CAT: 345D LME Wedico  Liebherr: LR 634 Carson-Leimbach  Mercedes Benz: Arocs3342AK 6x6 Premacon//SK3544AK 8x8 Premacon//NG2638AS 6x6 Wedico//2624LAK6x6 MAN: F90 35.422VFAK 8x8 Wedico-Prem

abdusta

• Ziyaretçi
okan türkiyenin en buyuk halı romasını yaptıgını iddia ediyorum..eline ve sabrına saglık..
benim önerim : acaba aileni ikna edip toprak desenli
bir halı aldıramazmısın?

saygılar a.usta

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
abduraman abı okurken koptum gülmekten  ;D ;D ;D ;D ;D

artık bende son halı calısmam dıye dusunuyorum

sınavı gecersem yaz basında gecemzsem yaz sonunda 20. kata cıkacagım ozman toprak desenlı halıyı berber yaparız ;D
« Son Düzenleme: Ocak 29, 2007, 00:21:41 Gönderen: kamyoncu-itulu1 »

Çevrimdışı Melih

• Melih Uçar
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?zmir
Okan, hayretler içinde teker teker baktım resimlerine. Kurgundaki hayal gücün, yaratıcılığın ve detaylarların beni çok etkiledi. Elindeki tüm olanakları kullanarak (perde askılarından yol ayracı buluşuna bayıldım) yarattığın   halıroman çok hoş. Çok güzel şeyler yapmışsın, tebrikler.

Senin gibi arkadaşlar oldukça hobimiz, memleketimiz ve kendimiz için umutlarımız artıyor. Tekrar tebrikler.

Not: Ben İTÜ 89 Elektronik-Haberleşme Bölümü mezunuyum, sen İTÜ'de hangi bölümdesin ?
Melih Uçar
Ýzmir

Çevrimdışı bülent aydoğan

• Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
evet söylenecekler söylenmiş..  :)

ktuzunalp

• Ziyaretçi
Abdurrahman bey, askeri bölge olduğu için, toprak da kamuflaj yapmış ve halı kılığına girmiş... 

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ayhan abi
 çok tesekkurler guzel temennılerın ıcın  ınsallah sınavı kolayca gecerımde daha cok seyler uretebılırım

Melih bey

yol ayıraclar perde askılıları vee daha cok UÇ KUTULARI sıyah ve beyaz gordugunuz şeyler kalem ucu kutuları. Ben şu anda itude ingilizce hazılıktayım normal bolumum suny çevre mühendisligi

Bulent bey

bendekı maholar  nedım abinin atolyesine gitsin ozaman yarısıtırız  ;D ;D ;D

Kamıl bey

aynen ole zaten burası halı gezegeni burda toprak yenı halı oluyor zemınler.  ;D
« Son Düzenleme: Ocak 29, 2007, 22:03:34 Gönderen: kamyoncu-itulu1 »

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
çok teşekkürler doruk ne diyo bu kuruluma  ;D

nedim

• Ziyaretçi
sevgili okan
can kardes sende ne malzeme varmista haberimiz yokmus hayal gucune ne diyeyim .... yer sorunu meselesini hayal gucun ile ustesinden gelmissin...
senin mehano lar elimden gelenin en guzel yapmaya gayret edecegim hic merak etme
sevgi ve saygilarimla
nedim kus

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
çok teşekkürler nedim abı musait olunca ellerınden öpecekeler

tiyatrocu

• Ziyaretçi
Tamam aferim birşeyler yapmışsın ama olmamış ne o öyle herşey farklı yerlerde falan da filanda

Evet kıvırmaya çalıştım ama olmuyor.
Okan ben bir askerden döneyim sen bir git askere sana ne nispetler yapıcam haberin olsun :)

Başarılarının devamını dilerim dostum...

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
saolasın dostum

sen bı dön askerden ne showlar yaparız hıc merak etme

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
selam okan,

süpersin çok etkilendim, yersizliğin gözü kör olsun, ama olsun bende halının üstüne zaman zaman kurup  onları seyretmeye bayılırım. ama bu kurguyu hazırlamak için çektiğin cefayı tahmin edebiliyorum helal sana ellerine sağlık bizlere bu seyirlik keyfi yarattığın için

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
guzel sozlerınız ıcın cok tesekkurler önder bey
 biraz bi katkım olduysa ne mutlu bana

Çevrimdışı serkan kaçar

• Serkan Kaçar
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: yak?nda maltepe
  • bende varım
okan bey ellerinize saglık tek kelimeyle mükemmel darısı bizim trenlere
Serkan kacar yaşlanarak degil, yaşayarak tecrube kazanilir. Zaman insanlari degil,armutlari olgunlastirir.

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
yani diyecek bir şey yok. okadar ekipmanı toplamışsın bir odaya kurmuşsun.allah daha fazlas versin.
benim kanaatim bir doktora görünmende yarar var. virüs seni yemiş bitirmiş :):)
bir sorunda var tabi o askeri araçlar videodaki kaç ölçek?

enver

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Cady , serkan bey , enver bey güzel yorumlarınız için çok teşekkürler.

Enver bey resimlerde gözüken tüm arçlar HO askeri kamyonlarda herpa (maag) , roco degil.

Çevrimdışı glyond

• Önder Sönmez
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
okan sen böyle sergilersen talibi çok olacak gibi  ;D ;D ;D