Gönderen Konu: Piko raylar  (Okunma sayısı 4862 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
Piko raylar
« : Ocak 19, 2008, 01:17:02 »
Merhaba

Rocosuzluğun başıma vurması nedeniyle daha fazla beklemeye tahammülüm olmadığından yılbaşından önceki hobby time ın %20 indirimini fırsat bilip Ankaradaki kardeşime 4 tane flexi ray almasını rica etmiştim.Sağolsun aldı da.Çarşamba günü Ank dayken uğrayıp rayları teslim aldım.Tabii amacım geçici olarak kullanmaktı.Çünkü Piko ları code83 sanıyordum ve Roco flexiler edinene kadar idare edip Roco flexiler geldiğinde Pikoları barınma yollarına kaydırmayı düşünüyordum.Bugün İzmire döndüğümde eve varıp duşumu aldıktan sonra büyük bir heyecanla Roco makaslarla denemeye çalıştım.Ancak hevesim kursağımda kaldı.Çünkü Pikoların code83 olmadığını ancak öyle fark edebildim.Yazın Nedim abiden numunelik aldığım Hornby makasla problem çıkmadı.Şu an askerde olan meşhur Pikocu arkadaşımız Onur Arslan (ksk156) code83 olduğunu söylediğinden öyle düşünüyordum ancak şimdi kendi kendime hayıflanmıyor değilim.Sonuçta code83 profesyonel işi.Oyuncaktan code83 çıkacağını düşünmek gibi bir ahmaklığı nasıl yaptım halen hayret edip kendime kızmıyor değilim.Elinde Piko ray olan arkadaşlar varsa raylarıyla ilgili yaşadıklarını,görüşlerini beliritip bizi bilgi/fikir sahibi edebilirlerse sevinirim

Sevgiler

Jimmy Cem
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......