Gönderen Konu: Balıkesir'den Merhaba  (Okunma sayısı 2708 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı somara

• Mahmut Solak
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Bal?kesir
Balıkesir'den Merhaba
« : Mayıs 26, 2007, 16:58:56 »
Arkadaşlar merhaba,

Adım Mahmut Solak.

İlk mesajımı yeni başlayanlar bölümünde yazmıştım. Ancak kendimi tanıtmamıştım. Sizlerden özür dileyerek gecikmeli de olsa kendimi tanıtmak istiyorum.

1979 Balıkesir doğumluyum. Babamın görevi dolayısıyla çocukluğum Ankara'da geçti. Babam izine çıktığında tatil için Balıkesir'e gelirken hep trenle seyahat ederdik. Trenlere olan sevgim daha çok buradan gelmektedir. İlkokul zamanlarında Kızılay YKM'de gördüğüm bir LİMA tren beni adeta büyülemişti. Ancak şimdiye kadar pilli basit bir tren dışında hiç oyuncak trenim olmamıştı. Yıllar geçti ancak ben o seti hala unutamadım. Ta ki bu zamana kadar. Şimdiye kadar uzaktan hayran hayran baktığım model tren dünyasına bu forum sayesinde girmiş oldum. dolayısıyla bu forumdaki herkese çok çok teşekkür ederim.

Balıkesir Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.' de çalışıyorum. Malum enerji sektörü olduğu için işlerimiz baya yoğun. Ancak eve gelip model trenlerimin başına geçtiğimde bütün yorgunluğum gidiyor. Arkadaşlarla kurduğumuz bir dernek var. Model trenler konusunda kendimi geliştirirsem orada bir diaroma sergilemeyi ve bu virüsü herkese bulaştırmayı çok istiyorum. İnşallah muvafık olurum.

Ayrıca insan hobileri ile hayata daha güzel açılardan da bakabiliyor. İnsanlarla bu güzellikleri paylaşabiliyor. Bu forum ile bu güzellikleri paylaşma konusunda yardımcı olan sizlere sonsuz  teşekkürler ediyorum.

Saygılarımla..

Mahmut SOLAK
Mahmut SOLAK

Çevrimdışı Alponzo

• Alper D?NÇ
  • Forum Üyesi
  • Yer: Edremit/Bal?kesir
Ynt: Balıkesir'den Merhaba
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2007, 18:44:08 »
Mahmut Abi Hoşgeldin...

Bende yeni sayılırım, Edremit te oturmaktayım .Model trenler konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.İlerleyen zamanlarda yakın çevrede üye sayısı artarsa bir Balıkesir toplantsısı yaparız.

Saygılar Alper

Çevrimdışı somara

• Mahmut Solak
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Bal?kesir
« Yanıtla #2 : Mayıs 26, 2007, 23:23:49 »
Merhaba Alper

Balıkesir toplantısı harika olur. Bu çevredeki üyelerle görüşmeyi çok isterim.

Saygılar..

Mahmut
Mahmut SOLAK

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #3 : Mayıs 27, 2007, 01:00:45 »
Ben Balıkesir e uğruyorum.Bazende transit geçiyorum.Geldiğimde birşeyler içip sohbet etmek isterim.

Saygılar...
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......