Model Trenciler Forumu > Yeni Üyeler Lütfen Kendinizi Tanıtın (New members say hello here)

Merhaba Ben Uğu®

(1/2) > >>

agulday:
Kendimi tekrardan tanıtayım...

trenleri seviyorum, bu siteyi seviyorum, sizleri seviyorum... :D

bu işe daha yeni başladım öğreneceğim daha çok şey var.

kısa özet

mehano ile bu işe başladım. şimdi geliştirmeye çalışıyorum. bütüngün bu siteye takılıyorum. forumdaki herkeze başarılar diliyorum... :D :D  ;D

agulday:
bu hepimizin emeği. benden önce sizler daha çok emek harcamışsınız asıl ben sizlere teşekkür ederim. farkında olmadan nekadar çok şey öğrendim, öğrendik, öğrettiniz. asıl bu emeğiniz için daha çok teşekkür ederim. benim yaptığım sizin yaptıklarınızın yanında devede kulak gibi kalır.

alıntı.= http://modeltrenciler.com/forum/index.php?topic=68.msg410#msg410

saygılar.

mali87:
   Aramıza hoş geldin Uğur adet yerini bulsun gerçekten emegin büyük ben kendi adıma teşekkür ederim.

mali....

Harun:
Uğur' a özellikle teşekkür ediyorum.

Forumu katlettiğimin ertesi akşamı karşıdaki (Kadıköy'e göre) işinden çıkıp yanıma geldi ve çok da destek oldu.

Bu arada güzel İskender (hakikisinden) kebapları da yedik.

Bilmeyenler için söylüyorum, bizim hemen karşımızda Bursalı hakiki İskender Kepabçısı var.

Bir gün toplantıya İskender kebap yemekle başlıyalım  :D

iceman:
Güzel fikir...Ben yemek konusunda çok kaprisliyimdir.Bendeki kapris Candan Erçetinde bile yoktur.Annem sinir krizleri geçiriyor senin yüzünden mutfaktan çıkamıyorum diye.Pizza Hut un sınırsız kampanyası var Okan la ikimiz batırmayı düşünüyorduk.(Maksat sermayeye zarar değil mi  ;D).Ama bu öneride güzel hoşuma gitti...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git