Model Trenciler Forumu > Yeni Üyeler Lütfen Kendinizi Tanıtın (New members say hello here)

Yeni üye Mustafa

(1/2) > >>

Mustafa Bozkus:
Herkese selamlar.

Ben Mustafa , 28 yaşındayım çocukluğum demir yolu lojmanı bir evde geçti.  babam ve dedem demiryolcu. Bu sebeplerden dolayı trenler ve demiryollrı hayatımda çok farklı bir öneme sahipti aslında. Bunun yanında diaroma sanatı ile bir süredir uğraşıyorum ve küçük figürler yapmak, yaşam alanları olusturmak keyifli hobilerimden biri. 3 ay önce bir model oyuncak magazasında N scale model tren gördükten sonra model trenciliğe başlama kararı verdim. Sayfaları araştırdıkça inanılmaz çalılamalar gördüm, resmen sonu olmayan bir uğraş gibi. Kısa süre önce bu foruma ulaştım ve kendimi tanıtmak istedim. Herkese merhbalar. İlerleyen günlerde tartışmalara da göz gezdirdikten sonra kafama takıln soruları siz değerli model trenci abilerime sormak isterim.

Saygılar

Mustafa Bozkus

sedat nişancı:
  Hoş geldin Mustafa

Özcan:
Hoş geldin Mustafa.

Forumumuz Covid başlangıcından bu yana hareketini biraz kaybetmiş idi. Senin gibi yeni arkadaşlar katıldıkça tekrar canlanıyor olduğunu görmek harika.

Özcan

Mustafa Bozkus:
Teşekkürler Özcan hocam ve Sedat Hocam. Biraz araştırma yaptıktan sonra tartısmaya sunmak isteyeceğim bazı konular olacaktır. Bu tarz forumlar her zaman samimi ve öğretci sohbetlere olanak tanımaktadır. Bir çok konuda siz büyüklermin tecrübelernden faydalanacağımı umuyorum.
Saygılar..

Jonymax:
Merhaba ben emre 35 yasindayim model trenlerimi satmak istiyorum durumum olmadigi icin ilgilenen olursa sevinirim (mecburiyet olmazsa satmazdim )

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git