Model Trenciler Kulübü > Medyada Model Trenciler Kulübü

MTK çalışmaları TGRT haber kanalında yayınlanacak.

<< < (2/4) > >>

haldunabi:
harun tv arsivi.com dan
seyretmte linki:

http://tvarsivi.com/?y=37&takvim1=17.07.2012
açılan sayfada en alt solda kemal harun ve barbarosun oldugu resme tıklayınız...
ama kayıt yapılabilinirmi o tarafını bilmiyorum...

Aynur&Sermet:
Merhaba arkadaşlar

çok güzel bir tanıtım oldu. Kemal bey niyesse kıskanasım geldiii. Kurgunuz çok güzel gelişiyor. emeği geçen arkadaşların eline sağlık. Bir çok aktivitenin yapılabileceği yani bir çok kişinin aynı anda oynayabileceği bir kurgu olmuş. Görmek için sabırsızlanıyorum.

selam ve sevgiler

sermet Eray

ibrahim:
Merhaba
Kurgu çok iyi bir noktaya gelmiş, yaparken de izlerken de keyif veriyordur. TV de kurgunun son halini görmek ayrı bir keyif verdi. Emeği geçen herkesi tebrik etmek isterim.

Saygılarımla
İbrahim KAYGIN

kuyumaz:
Arkadaslar MTK ve  tren hobisinin tanitimi icin cok yararli bir program olmus, kutlarim. Kemal Bey pek cok kez davetinize ragmen ziyaret edememistim, kurgunuzu  ekrandan gormek nasip oldu emegi gecenlerin ellerine saglik. Insallah daha ileri duzeyde canli olarak gormek kismet olur, sevgiler.

Teoman Kardaşlar:

Türkiye’de modeltrenciliğin tanıtımı ve gelişimi açısından güzel bir program gerçekleştirilmiş.
Tebrikler.

Bu programın ortaya çıkarılmasında katkısı olan başta Harun Bey ve Kemal Bey ile birlikte kurgu
çalışmalarında emeği geçen modeltrenci arkadaşlara çok teşekkürler.

Sunum ve görüntüler buna bağlı olarak zamanlama çok güzel olmuş, son derece zevkli bir izlenim
ortaya konulmuş.

Sevgiler, saygılar.
Teoman Kardaşlar

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git