Gönderen Konu: Rivarossi HR2410  (Okunma sayısı 4923 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hksuher

• Forum Üyesi
Rivarossi HR2410
« : Mayıs 01, 2012, 00:49:35 »
Herkese merhabalar, uslanmaz bir shay meraklısı olarak bu loconun 2012'ye özel olduğunu öğrendim umarım Harun bunu uygun fiyata getirebilir

Rivarossi HR2410  Westside Lumber Company Heisler Steam Loco III (DCC-Sound)

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Rivarossi HR2410
« Yanıtla #1 : Mayıs 02, 2012, 01:13:58 »
Rivarossi bu lokoyu daha önce üretmişti ama onlar analogtu , demek ki yeni versiyonunu da yapmış , çok iyi ama Dortmund fuar yazımda da belirttim , Hornby grubu fazla tok , tren satmak için hiç bir çabaları yok , Harun bu gruptan loko getiremiyor çünkü her firması başka ülkeden  mal satıyor , hatta dahası var mesela Rivarossinin İtalyan modellerini İtalyadan , Alman modellerini Almanyadan almak gerek , aynı şey Jouef ve Elektrotren için geçerli , yani şöyle 10-15 çeşitlik bir mal getirmek için en az 4 ülkeden mal getirmek lazım.
Her parti mal için verilecek gümrük masrafları getirilen parti maldan daha fazla olabilir.  >:(

Çok aptalca değil mi , ama Hornby grubunun umurunda bile değil , ister al ister alma , adamlarda para çok sanıyorum.Bu yüzden biz daha çok bekleriz bu grubun mallarını.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.