Gönderen Konu: selam yenı set  (Okunma sayısı 2339 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı faruk

• Forum Üyesi
selam yenı set
« : Mart 12, 2011, 20:39:34 »
selam yenı settı actıgımızda ılk yapılması gerekenler konusununda bana yardımcı olurmusunuz tesekkurler

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: selam yenı set
« Yanıtla #1 : Mart 13, 2011, 01:49:13 »
Faruk bey , ne tür bir set aldığınızı da yazarsanız size daha kolay yardımcı oluruz.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı faruk

• Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Mart 13, 2011, 20:45:25 »
selam yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler merlın acı 2  gelmek uzere kutuyu actıktan sonra bana ılk lazım olacak seyler nelerdır ben suan arabıstanda colun ortasında bır kamptayım el aletlerı falan bol mıktarda olur mesela rayları yere duzerken altına terazıye almak ıcın bırseyler gerekırmı tabıı cok heyacanlıyım cocuklugumdan berı hep hayalımde boyle trenler hanı soyle daglar kopruler yollar nehırler gıbı fugurlerı yapacagım gunlrı neyse sızı fazla yormayım selamlar

Çevrimdışı uzay

• Forum Üyesi
Ynt: Selam Yenı Set
« Yanıtla #3 : Mart 13, 2011, 22:18:22 »
Faruk bey adana yasiyan ve mersin avm de model dukkani olan eylem keskin bey var. Mersine giderseniz buyuk avm binasinin alt girisinde dukkani. Hatta buyuk bir slot car pistide var. Hem modeller konusunda hemde bilgi konusunda size yardimci olacaktir.
Set marklin ice 2 galiba. Bunun set numarasini verirseniz daha iyi yardimci olabiliriz. Digitalmi. Analogmu veya kumandali rayli bir set mi gibi bilgiler onemli

Çevrimdışı faruk

• Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Mart 16, 2011, 20:40:04 »
yardımınız ıcın tesekkurler kutuyu actım dıjıtal kumandası var marklın  ıce 2   29791  nasıl kurayım yeremı veya altına ne tavsıye edersınız eyer vaktınız varsa tesekkurler