Gönderen Konu: 1/87 otobüs  (Okunma sayısı 5078 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alli

• Forum Üyesi
1/87 otobüs
« : Eylül 29, 2010, 14:06:51 »
Merhaba, sitenizin yeni üyesiyim. 1/87 ölçekte otobüs ve tır arıyorum. Satan varsa benimle irtibata geçebilirse çok sevinirim. Ayrıca Almanya'da 1/87 ölçekte uygun fiyatla  bulabileceğim yerler var mı?

Çevrimdışı Ozan Dik

• Ozan
  • Forum Üyesi
Ynt: 1/87 otobüs
« Yanıtla #1 : Eylül 29, 2010, 21:53:50 »
selam aradığın ölcekte gittigidiyorda var markası siku alman malıdır ben oğluma alıyorum gercekten cok güzeller

Çevrimdışı irfantprk

• ?RFAN TOPRAK
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Eylül 29, 2010, 22:26:28 »
Syn  Alper bey....

1/87 otobüsleri en uygun satan yer İstanbul,Beşiktaş ilçesi,Fulya semtindeki Kalyon modeldir.İnternet sitelerinde satılanların çoğu pahalı ve buradan alınmaktadır.Kalyon model'in internet satışı yok.Telefonunu Google'da Kalyon model diye ararsanız bulabilirsiniz.Dün Kalyon Model'den Tamiya boya ve yapıştırıcı aldım.1/87 otobüsleride gördüm,elinde oldukça stok var.Hatta Akp,Chp,Mhp ve Başbakanlık miting otobüslerini bile yapmışlar ve çok gerçekçi modeller.Hatta Chp miting otobüsüne Kılıçtaroğlunun resmini bile basmışlar.Yani gerçeğinin aynısı.Miting otobüsleri tavanda hopellörleri olan gerçek otobüslerin aynısı.Metro turizm vs birçok yerli firma otobüsleride var fiyatları 40-45 tl arası.Sipariş bile alıyorlar.Ellerinde Mitsubishi safir,Mercedes Travego vs marka ve çeştleri bol .....
selamlar....

İrfan Toprak.   

Çevrimdışı alli

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Eylül 29, 2010, 23:31:17 »
İrfan Bey zaman ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim. Sitenizi de inceledim, birde mail attım size. Cevaplayabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Çevrimdışı alli

• Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Ekim 12, 2010, 15:55:10 »
kalyon modele uğradım sadece temsalar mevcut çok da içime sinen modeller değil. İstanbul'da model otobüs alabileceğim başka yerler var mıdır acaba? Şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı msu

• M. Serdar Uslu
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #5 : Ekim 12, 2010, 16:14:30 »
Ankara Yıldız'da Hobbytime'da Rietze bulabilirsiniz.
internet sitesi:
http://www.hobbytime.com.tr/
Serdar