Gönderen Konu: MTK Eskişehir Nisan-2010 Toplantısı Yapıldı  (Okunma sayısı 10233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
MTK Eskişehir Nisan-2010 Toplantısı Yapıldı
« : Nisan 17, 2010, 21:23:47 »

Eskişehir Nisan Ayı toplantısı yoğun katılımla piknik çerçevesinde yapılmıştır. Ayrıca 4 adet yeni model tren sevdalısı aramıza katılmıştır. Bakalım bu 4 üyeden 3 tanesini tanıyabilecek misiniz...  Fotoraflar en kısa sürede eklenecektir.   Saygılar    Kerem TÜRKER

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: MTK Eskişehir Nisan-2010 Toplantısı Yapıldı
« Yanıtla #1 : Nisan 18, 2010, 11:35:51 »
...

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Nisan 18, 2010, 11:42:10 »
...

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Nisan 18, 2010, 11:47:56 »
...

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Nisan 18, 2010, 11:54:26 »
   Yoğun katılımlı ve eğlenceli bir toplantının ardından kalan anılar bunlardır... Bizlere süpriz yapıp İstanbul'dan günü birlik ziyaretimize gelen  Sayın Nedim Kuş, Sayın Barbaros Ağırbaş ve Sayın Ufuk Baysal'a teşekkürlerimi sunarım. Onların da katılımı ile çok keyifli bir MTK toplantısı geçirdik.
    Toplantımız şehrin hemen çıkışındaki bir piknik alanında başladı ve her zaman olduğu gibi İstasyon Çay Bahçesinde devam etti.  Bu arada İstanbul'dan misafirlerimizin geleceğinden Eskişehir grubundan  kimse haberdar değildi ve piknik alanına gelindiğinde Eskişehirli üyelerimize büyük bir süpriz oldu. (Ben hariç tabiki ;D ;D ;D)

Ayrıca Eskişehir grubu olarak aramıza 2 yeni üye daha kazandırmış bulunmaktayız;

Birincisi  kendisini "Küçük Şeyler" isimli çalışmasından tanıdığımız Sayın Birol Kayrak Bey ki kendisi ile irtibat kurmamızda Sayın İhsan Bey'in katkısı büyüktür,
İkincisi ise Sayın Murat Özcevizli Beydir.  Kendisi ile  forum aracılığı ile iritibat kurduk...

Birol Bey bize  İhsan Bey'in İstanbul'dan gönderdiği figür çalışmalarını sergiledi. Kendisinin söylediğine göre bu figürleri " Küçük Şeyler" isimli çalışmlarının devamnda kullanacak. Ayrıca Birol Bey'in yaptığı çalışmalar güzel bir katalogta toplanmış.

İhsan Bey'in figrülerini çekmek Birol Bey aramızdan ayrılınca aklımıza geldi. Dolayısı ile büyük bir çalışmayı fotoraflayamadan kaçırmış olduk.

Bu arada kesit kurgu İstanbul grubu tarafından getirilidi,  MTH'lar da Nedim Bey'e aittir...
« Son Düzenleme: Nisan 18, 2010, 14:11:53 Gönderen: Kerem Türker »

Çevrimdışı Barbaros

• barbaros a??rbaş
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #5 : Nisan 18, 2010, 13:33:11 »
Eskişehirli dostlara yine en iyi misafir ağırlama katagorisinde bende 10 tam puan her şey için teşekkür ederiz.not:mth ler Nedim abine ait Keremciğim. sevgiler...

Çevrimdışı Ufuk Baysal

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Erenköy - İSTANBUL
  • TÜRK?YE MODEL TRENC?LER DERNE?? 2006
« Yanıtla #6 : Nisan 18, 2010, 14:38:38 »
Her zaman olduğu gibi bizleri tüm içtenlikleri ile ağırlayan ESKİŞEHİR 'li dostlarımıza çok teşekkür ederim. Ayrıca Sayın Kerem Türker 'e bana baharat konusundaki yardımları için ayrı bir parantez açarak teşekkürlerimi sunarım  :) En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğimle saygı ve sevgilerimle...

Çevrimdışı chntez

• Forum Üyesi
« Yanıtla #7 : Nisan 18, 2010, 15:19:20 »
Çok güzel bir gündü, tavuklar ve sucuklar da dahil.
İstanbul'dan gelen abilerimede teşekkürler, güzel bir şekilde ağırlayabildiysek ne mutlu Eskişehir grubuna.

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #8 : Nisan 18, 2010, 16:08:57 »
gene güzel,gene biz istanbullular adına kıskandırıcı bir beraberlik.
katılan,katkıda bulunan tüm kardeşlerimi kutluyorum.

ama biz de sanırım bunun acısını kemal omay'ın kurgusunu tamamlayınca,bizi yedireceği içireceği,ağırlayacağı o muhteşem gün de çıkaracağız.

« Son Düzenleme: Nisan 18, 2010, 16:15:52 Gönderen: haldunabi »

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #9 : Nisan 18, 2010, 20:31:22 »
Ne bu yaaa , dizmişiniz oraya Çin malı laylon oyuncakları , yanınada kara kara patlicanları , böyle trencilik mi olur  len ??????
O trenler yolda bile kırılmıştır.
Köprünün ayakları neden kahverengi , bu işlerden hiç anlamıyorsunuz , bırakın trenciliği falan.
Ayrıca tavuk kanatları soslanmamış , üstelik bazı arkadaşlar da şişman.

Şaşırmayın beyler , ben de artık bazıları gibi Tarım ve hayvancılık bakanlığından Tam yetkili ukala ve zevzek tren müfettişi belgemi aldım , bundan sonra bu sitenin gıcıklık yapma ,sataşma , bulaşma , ukalalık ve okuduğunu anlamama uzmanı ben olucam .( hani bu tiplerin çoğu başka bir siteye toplandı bizim sitede hiç uyuz adam kalmadı ya , aramızda nedense bu duruma  üzülen arkadaşlarımız varmış , ben ayrıca konuyla  ilgili kursa da gidicem yakında bu açığımızı da  tek başıma kapatıcam , hiç merak etmeyin )

Neyse şaka bir yana onca yolu üşenmeden giden İstanbullu arkadaşlarla Eskişehirli dostlar iyi bir gün geçirmiş , trencilikten anlamasalar da piknik işini biliyor gibiler.Bu arada İlyas hocanın da yaşadığını öğrendik çok sevindim.

Haldun abicim dediğin gibi " Loxx mobilyarama " bitince gerçekten bir kutlama yaparız.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı Atilla Sülün

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #10 : Nisan 18, 2010, 22:09:03 »
gene çok güzel bir birliktelik. izmir gurubu uyuyor mu? yapın bir toplantı da biz de varız bu işlerde diyelim. anakara ve eskişehir aldı başını gidiyor valla.

Çevrimdışı HAKAN ERDAL

• ESES 2626
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • hakanerdal26@hotmail.com
« Yanıtla #11 : Nisan 18, 2010, 23:27:18 »
NE MUTLU BANAKİ ÜÇ TANE ABİM DAHA OLDU  İNŞALLAH BİZLERLE TANIŞTIKLARI İÇİN MUTLU OLMUŞLARDIR BEN ÇOK MUTLU OLDUM HER ZAMAN BEKLERİZ

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #12 : Nisan 19, 2010, 00:33:59 »

Sayın  MTK Üyeleri;

İyi Dilek ve temennileriniz için çok teşekkür ederim. Umarım bu birlikteliklerimiz daim olur. Tüm üyelerimize saygılar selamlar...  Kerem Türker

Çevrimdışı gaoucho

• Forum Üyesi
« Yanıtla #13 : Nisan 19, 2010, 03:25:05 »
Eskişehir Grubunda Olmak Çok Güzel Bir Duygu Katıldığım İlk Toplantıydı ve Bunu Asla Unutmayacağım Şanslıydım Katıldığım İlk Toplantıda İstanbul ve Eskişehir Grubundan Saygıdeğer Tren Sevdalıları İle Tanışmak Bana Onur Verdi. Toplantıda Emeği Geçen Tüm Arkadaşlara Teşekkür Ederim. Piknikte İçtiğimiz Çay Yediğimiz Yemek Ayrı Bir Güzeldi. Herkeze Ayrı Ayrı Teşekkür Ederim Ellerinize Sağlık. Görüşmek Dileğiyle.

Murat ÖZCEVİZLİ

Çevrimdışı oruc

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #14 : Nisan 19, 2010, 08:31:12 »

Sevgili Dostlar,

Resimlerden anlaşılıyorki bu ayki toplantı üzüm yemek değil bağcı dövmek olmuş.
 Çin işi Japon işi Trenler işin bahanesi.

Sağlıcakla kalın.

Bozkırdan sevgiler.

Çevrimdışı ibrahim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #15 : Nisan 19, 2010, 09:22:39 »
Merhaba,

Organizasyonu düzenleyen arkadaşlara bir kere daha teşekkür etmek istiyorum. Sağolsunlar bize toplantı yerini söylüyorlar bize katılmak kalıyor sadece :) İstanbuldan bize süpriz yaparak katılan çok değerli dostlarımıza, Eskişehirdeki üyelerimize ve misafirlerimize tekrar teşekkürler çok güzel bir gündü. Bize forumda destek veren forum üyelerine de teşekkürler.

İbrahim Kaygın

Çevrimdışı Kerem Türker

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #16 : Nisan 21, 2010, 23:48:27 »

Okan Bey,  o patlıcanlar araya sıkışmış. Ama G ölçek çalışan dostlarımız olursa onlar için üşenmeden aynı ölçekte tekrar közlerim.   ;D ;D ;D.   Saygılar  Kerem Türker...

Çevrimdışı irfantprk

• ?RFAN TOPRAK
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #17 : Nisan 22, 2010, 15:28:25 »
Bu dostluğa,bu muhabbete şapka çıkarılır......

selamlar,saygılar.....

İrfan Toprak.

Çevrimdışı ihsan

• Ihsan Günder
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #18 : Nisan 22, 2010, 18:40:42 »
Değerli Arkadaşlar
Birol Kayrak ın yolladığı resimler

SYGLR