Gönderen Konu: Model Trenciler Kulübünde Tartışmalar... (video)  (Okunma sayısı 10395 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun

• Administrator
  • Forum Üyesi
  • herşey MTK yüzünden...
Merhaba,

Geçen gün üyelerimizin mutad ziyaretlerinden bir fotoğraf koymuştum.

Bugün de kısa bir video koyuyorum. Kulüp günlerimiz nasıl geçiyor diye merak edenler için.

Özellikle Cumartesi günleri hep bu havada geçer.

Yeni başlayanlara hep şunu söylerim. "Sadece bir hobiye başlamıyorsunuz, güzel bir camiaya da giriyorsunuz".

Mesela Ferdi; Mart ayında bize ilk geldiğinde hiç arkadaşı olmayan, kendi halinde, sessiz sakin, konuşmaktan çekinen bir arkadaşımızdı. :)

Ama şimdi öyle mi? Bakın videoda göreceksiniz ne hale geldi.

Çevrimdışı Naci

• Naci Gürbüz
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?STANBUL
Ynt: Model Trenciler Kulübünde Tartışmalar... (video)
« Yanıtla #1 : Ekim 18, 2009, 08:59:08 »
Arkadaşlar.Cumartesi günü biraderle birlikte videoda görüldüğü gibi bizlerde oradaydık.Devam eden güzel tartışmalara bizler katılamadık.Birader ve ben Avrupalı olduğumuzdan memleketimize deniz otobüsünün saatleri dolayısıyla dönmek mecburiyetinde kaldık.Harun bey bizim tabirimizle karşı yakada oturmasına rağmen,anımsadığım kadarıyla 14.00 civarlarında iş yerine teşrif ettiler.Bilindiği gibi Harun bey, karşı yakada oturanların bu kez tabiyle"karşı yakada yani Avrupa kıtasında bir yer acıyor ve Avrupa'ya sıçrıyor.Şimdiden hayırlı olsun.Ancak merak ettiğim, Avrupadan çeşitli zaman fedakarlıklarını göze almak suretiyle Harun beyin şimdiki mekanına bizler ulaşabildik.Bildiğim kadarıyla Model Trenciler Kulübünün çoğu üyeleri bizim tabirimizle karşı yakada oturuyorlar ve bu nedenle Harun beyin mekanına geliyorlar.Acaba bu doslarımız bizim gösterdiğimiz deniz aşırı seyahati göze alıp,ayni güzel tartışmaları avrupa'da da yapacaklar mı?Çünkü bir Avrupalı olarak bu yeni mekana ben çok sık gitme şansınına sahip olacağım.Dolayısıyla siz model trenci dostlarımı bu yeni mekana geldikleri takdirde daha sık görebileceğim ve güzel tartışmalara ortak olabileceğim.Gerçi artık bu yeni mekanda bu kez Harun beyi görme şansımız olmayacak.Artık dostlarım bu işi onsuz yürüteceğiz.Yetişebilirse (ki hiç sanmıyorum)güzel tartışmalarımızı videoya çekme şansını yakalıyabilir.Kısaca dostlarımız, Harun bey olmasada bundan sonra sizleri Avrupa'ya bekliyoruz ve ağırlarlamaktan haz duyacağız.Hepinize bu güzel tatil gününde sevgilerimi sunuyorum.

Çevrimdışı fvefa

• Ferdi Vefa
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Ephesus Va
« Yanıtla #2 : Ekim 18, 2009, 09:50:48 »
Çocuklar gibi şendik. Allahdan herkes şaka kaldırıyor :) Bir ara Hasan abi üstüme yürüyecek sandım  ;D (Sana ne kardeşim İtalyanıda kullanırım Almanıda. Keyif benim değilmi.   ;D )

Çevrimdışı Murat Demirel

• Murat Demirel
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Ekim 18, 2009, 20:32:04 »
Ferdi abi selamlar.

Abii sanırım bir önceki haftada aynı tartışmayı yapmıştık.  ;D

Gene sen kazanmıştın.