Gönderen Konu: MTK ''Birlik Beraberlik Dostluk Gecesi''  (Okunma sayısı 13872 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Teoman Kardaşlar

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
MTK ''Birlik Beraberlik Dostluk Gecesi''
« : Mayıs 03, 2009, 16:32:24 »

Saygıdeğer Model Trenciler,

Model Trenciler Kulübü; 3 yılı aşkın bir zaman süreci içerisinde, yine güzel dostlukların, birlikteliklerin bir arada yaşandığı
güzel bir bahar akşamı; 2 Mayıs 2009 Cumartesi günü yemekli bir toplantı yaparak MTK etkinliklerine bir yenisini daha eklemiştir.

Harun Yamanlar'ın tutkun olduğu model tren hobisi ile ilgili kendinden başka kişilerin de olabileceği düşüncesiyle yola çıkarak,
Türkiye genelinde birçok trensever ve tren modelleri ile uğraşan kişileri bir araya getirme çabaları sonucu; ortaya çıkardığı
Model Trenciler Kulübü ve forumu birçok üyenin paylaşımları ile Türkiye'de bir ilki başararak, birlik ve beraberliklerini sürdürmektedir.

MTK ve forumuna gönül vermiş üyelerden oluşan bir grup, tren modelleri sayesinde kurulan dostlukların, bu güzel akşam
yemeğiyle daha da gelişmiş olduğunu görüp, yaşayarak çok mutlu olmuşlardır.

Başta Harun Yamanlar olmak üzere, tüm MTK ve forumu üyelerine gönülden teşekkürler.

MTK akşam yemeği öncesi2 Mayıs 2009 Cumartesi günü öğleden sonra saat 14.00'te MTK Kurul üyeleri bir araya gelerek
MTK ve forumda yapıalcak çalışmalar ve yeni oluşumlar üzerinde görüşmek üzere bir toplantı yapmıştır.
Bu toplantıda; MTK ve forumunun daha iyi yapılanmasına yönelik, olumlu kararlar alınmıştır. Etinlikler konusunda da gerekli
girişimler yapılması yönünde kararlar alınarak, forum yararına yönelik çalışmalar hakkında görüşmeler yapılmıştır.
Toplantının ana teması; dostluk ve beraberlik anlayışı üzerinde durularak, asıl amacın MTK ve forum aracılığı ile sosyal bir
oluşum yapısının güçlendirilmesi yönünde, tren sevgisi ve modelciliği ile kişiler arasında sıkı bir bağ kurmak olmuştur.

MTK Akşam Yemeği Toplantısı fotoğraf ve yorumları 1. Bölüm

MTK üyeleri İstanbul-Kadıköy'de bulunan Benusen restoranda 2 Mayıs Cumartesi günü akşam saat 19.00 bir araya gelerek
hazırlanan masalarda yerlerini almışlardır. ''L'' şekli düzeninde oluşan masalarda  21 MTK üyesi trensever ve trenmodelcisi
dostlar birarada güzel sohbetler ve neşe içerisinde, güzel anların yaşandığı bir akşam geçirmişlerdir.

Fotoğrafta sırası ile, sol başta Harun Yamanlar, Hikmet Üner, Ferdi Vefa, Aydın Gürbüz, sağ başta Kemâl Omay bulunmaktadır.

Saç ve sakal yapısı ile sevimli bir görünümde olan Harun Yamanlar, birçok dostun bir araya gelmesinde büyük payı olmasının
haklı gururunu yaşarken mütavaziliğni de elden bırakmıyor. Yanında oturan Hikmet Üner'in (Hikmet Hoca) memnuniyeti yüz ifadesinden belli oluyor.
Ferdi Vefa, foruma kurgu yapım çalışmaları ile hızlı bir başlangıç yapmış olmanın heyacanının üzerinden atamamış kafasında
hâla kurgu yapım düşünceleri taşır vaziyette toplantıya ısınma konumunda.
Aydın Gürbüz ikiz kardeşi Naci Gürbüz ile yapmayı planladıkları yeni bir çalışma hayâlinde olacak ki gözlerini kapatmış kafasında şekiller oluşturuyor.
MTK'nın cana yakın, yüreği insan sevgisi ile yanıp tutuşan üyesi  Kemâl Omay'ın böyle bir toplantıda olmasındaki mutluluk
gözlerinden okunuyor.

Masa düzenindeki oturuma göre Harun Yamnlar'ın sağında sevimli kişiliği yardımsever yapısı ile geceye renk katan Ufuk Baysal.
Masanın diğer köşesinde cam kapı önünde yer alan, forumun daimi üyelerinden Ahmet Kırkavak.
Ahmet Bey'in yanında yer alan ve airbrush tekniği ile yaptığı çalışmalarlarla,  forumda  büyük beğeni toplayan Doğa Ür.
Doğan Beyîn yanında Kemâl Omay ve forumun teknik yapılanmasında büyük emeği geçen Okan Bekatlı.
Okan Bey'in yanında 1/87 model araçlar uzmanı Halil Eralp.
Fotoğrafın sağ başında yer alan MTK'nın Eskişehir temsilcisi İlyas Şıklar. İlyas Bey'inde yüzünden bu güzel topluluk içinde
yer almasının memnuniyeti yüz ifadesinden belli oluyor.
Masada bir yandan servis devam etmekte. Benusen Restoran çalışanları bizlere son derece yakın ilgi gösterek, gecenin
ağız tadıyla geçmesinde yoğun çaba harcadılar

''L'' şeklindeki masa düzenimizde oturan üyelerimizden Halil Bey'in yanında yer alan Ali Nedim Ulus. Ali Nedim Bey, model
trenciliğe digital sistemle başlangıç yapmış ilgili bir modeltren sevdalısı.
İlyas Bey'in sağında İhsan Günder yer almaktadır. Ancak İhsan Bey fotoğraf çekildiği anda yemeklere doğru hamle
yaptığından tam görüntüye giremedi.Gecenin ilerleyen saatlerinde İhsan Bey'i dahaiyi görüntüleyerek sizlere aktarmaya
çalışacağız.
İhsan Bey'in sağında MTK' nın ''N'' ölçek trenmodelcisi Naci Gürbüz. Naci Bey hız kemeyerek bu kez de ''HO'' ölçekteki  trenmodellerine olan ilgisini de artırmakta tamamladığı ''N'' ölçek kurgusundan sonra da hedefi olan ''HO'' kurgusunu da tamamlamak.Gece'de  ''HO'' ölçek tren modelleri üzerindeki çalışmalarını da sık sık dile getirmiştir.

Masanın diğer köşesinden tanıtıma devam ediyoruz. Sağ başta, kesit diaroma yapım çalışmalarında güzel örnekleri ile foruma 
renk katan ve forum üyelik sisteminin sorumlusu Ferda Genç.
Farda Bey'in sağında ''Bu Trenler Bir Harika'' dizisini unutulmaz kahramanı Serkan Kaçar.
Serakan Bey'in yanın bir önceki fotoğrafta da tanıtmaya çalıştığımız mütavazi tavırlarıyla dikkât çeken Ail Nedim Ulus.
Fotoğrafın sağ başında Haldun Bağbakan. Haldun Bey forumumuzun gönül dostu, yardımsever tavırlarıyla fedakâr paylaşımcı
meşhur ''Haldun Abi''
Haldun Bey'in solunda yeni üyelerimizden trensever Mustafa San. Gecede trenmodellerine olan ilgisini her fırsatta göstermeye çalışmış, Haldun Bey'le çok güzel sohbetlerde bulunmuştur.
Ferda Bey'in tebessümü; gecenin ne kadar huzur ve keyifli geçtğinin vede geçeceğini bir göstergesi.
Ferda Bey, masanın başında yer alarak, forumda üyelerden sorumlu olmanın güvencesini kanıtlarcasına emin bir tavırla
oturmaktadır.

Ahmet Kırkavak Bey, gece süresince Doğan Ür Bey ile model boyamaları konusunda bilgi alışverişi yapmış, aldığı bilgilerden
memnun olacak ki sürekli Doğan Bey'in tabağına gıda yüklemesinde bulunmaktadır.
Doğan Ür Bey de bilgi paylaşımından dolayı son derece mutlu görülmektedir.
Kemâl Bey, yüreğnin sıcaklığını yüzünde hissetirmektedir. Sıcak yürekli ve neşe dolu insanların kanı çok kaynadığı içindir ki!
Kemâl Bey'in yüzündeki canlılık ve al rengi hiç eksik olmaz. Aslan sütü ile de Kemâl Bey gecenin tam keyfini çıkarmaktadır.

Fotoğraflı açıklamalar devam edecektir.

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
Ynt: MTK ''Birlik Beraberlik Dostluk Gecesi''
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2009, 17:48:56 »

2. Bölüm

Gecenin şerefine, modeltrencilerin birlik ve beraberliğine, dostluğun sürekliliğine, MTK ve formunun güzelliğine kadehlerimiz
havaya kalkıyor. Bu güzellikler hiç bitmemecesine....

Masanın diğer tarafında bulunan MTK üyeleri de aynı dilek ve temennilerle kadehlerini havaya kaldırıyorlar.
Fotoğrafın sağ başında İhsan Günder diğer fotoğraflarda görünmediğinden beni burada unutmayın diyerek ön saflarda yerini
almaya çalışıyor.
Gecede bulunan MTK üyelerinin mutluluk yüzlerinden nasıl da belli oluyor.

Naci Bey birhayli acıkmış olacak ki kadehini hemen kaldırıp, iyi temennilerde bulunduktan sonra görüldüğü gibi yiyeceklere
gerekli hamleyi yapıyor. Restoran görevlileri akşam serinliğine karşı tedbir alarak, ısı kaynaklarını çevrimize yerleştirerek
toplantımızın mümkün olduğunca sıcak geçmesini sağlamaya çalışıyorlar.
Harun Bey, çevreden geçenlerin saç yapısına dikkâtini vererek, uzayan saçlarına yeni bir görünüm vermek  arayışı içerisinde olduğunu gösteriyor.
Ufuk Baysal ise illede susuz içerim diyerek; ''ben rakıyı susuz içerim.'' diye şerefe diyor.
Halil Eralp ise endişeli. ''Eyvah! Naci Bey çok mu acıkmış acaba? ben de bayağı semiz biriyim, tam da karşısında oturuyorum.''
der gibi bir görünümde.
İlyas Bey'de Halil Bey'i çaktırmadan izliyor. Kıs kıs gülüyor.
İhsan Günder, Teoman Kardaşlar, Okan Bekatlı durumdan habersiz kameraya poz vermeye çalışıyorlar.

Harun Bey, de kendi fotoğrafını çekip saç yapısını inceliyor. Gördüğü uzun saç modellerinden kendine nasıl bir uygulama
yapabilir düşüncesi içinde.
Hikmet Hoca'da az önce masamızın yanından geçen ve özellikle de Harun Bey'in dikkâtini çeken uzun saçlıların arkasından
pek iyi niyetli bakmıyor! Ekmeği ısırış biçimi böyle düşündüğünü açıkça gösteriyor.

Akşamın ilk kurbanı Okan Bekatlı.''Akşam eve geç kalma sakın,oğlan ders çalışmak için illede seni bekliyor!sesi ile karşılaşınca
İlyas Hoca'da  ''e yani cumartesi gecesi de bu yapılır mı?'' demekten kendini alamıyor.
Halil Eralp'ta ''Bu akşam yemeği bıraktık hep poz mu vereceğiz? tedirginliği içinde aklı tabakta öyle bakıyor.

Halil Bey, fazla poz vermekten sonra tabağa bir dalıyor ki. çatal bıçak hak getire! ''Ne olur ne olmaz ben karnımı doyurayım da ondan sonra kim ne kadar fotoğraf çekerse çeksin önemli değil'' dercesine afiyetle yemeğini yiyor.
Ali Nedim Bey, de; ''aman dikkâtli olmalıyım. Şimdiki kilolarım normal, fazla ileri gitmeden formumu muhafaza edeyim'' diyerek masadan ve yiyeceklerden uzak durmaya çalışıyor.

Toplantı fotoğrafları devam edecek.
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2009, 17:51:24 Gönderen: Teoman »

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2009, 18:38:40 »

3. Bölüm

Diğer masada Kemâl Omay;''şu yemek işini bitireyim de sohbete devam edelim'' düşüncesiyle etraf ile fazla ilglenmeden
yemeğini yemeyi sürdürüyor.
Diğer köşede Aydın Bey, Kemâl Bey' e takılmaya çalışyor, ancak pek de dinleyen yok!

''L'' şeklindeki masanın köşesinde fotoğrafın sağ başında yer alan Teoman Kardaşlar fazla kilolarından yeni kurtulmuşken,
meze tabağına temkinli yaklaşma konumunda kendini frenlemeye çalışıyor.

İlyas Hoca, tam kaptırmış kendini gidiyor.Yemeğin arasında ne yazık ki sigarasını da ihmal etmiyor.
''Şu ölümlü dünyada yiyende içende gidiyor.Boş ver ye iç keyfine bak'' diyerek gecenin tadını dilediği gibi çıkarmaya çalışıyor.

Ahmet kırkvak ve Doğan Ür koyu bir modeltren sohbetine dalmışlar. Akşam yemekli toplantımızda elbette trenler ve modeller
üzerinde de görüşmeler yapılmaktadır.
Doğan Ür, airbrush ile boyama konusunda kullandığı boyaların özelliklerini anlatıyor. Ahmet Bey, planladığı kurgu içinde çeşitli
bina modellerinin boyanmaları konusunda fikirler alıyor. Uygulamak istediği yöntemleri açıklıyor.

Kemâl Bey yine internette ebay' da bir lokomotif modeli satın alma peşinde. Okan Bey ile birlikte son açık artırmaların
heyecanını paylaşıyorlar. Model tren tutkunluğunun diğer bir güzel yanı da Kemâl Bey'in yaptığı gibi uygun alımlar yaparak, koleksiyonlara yeni modeller eklemek.

Açık artırmanın sonucu Kemâl Bey ve Okan Bey'in yüz ifadelerinden anlaşılıyor. Tabi ki yine Kemâl Bey
açık artırmadan zaferle çıkıyor. Az saydaki lokomotflerine bir yenisi daha ekliyor. olayın heyecanı yüz
hatlarından ne kadar belirgin. Kaybetme- kazanma duygusu Kan basıncını arttırınca yüz rengi ne durumda oluyor izliyoruz.

Konuya devam ediyoruz.

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2009, 19:43:37 »

4. Bölüm

MTK'nın olmazsa olmazlarından iki MTK üyesi geceye saat 20.00 'de katılıyorlar. Oldukça mutlu gelen Nedim Kuş (Solda) ve
Barbaros Ağırbaş (Sağda) ikilisi yaptıkları modül kurgunun başından zor ayrılmışlar. Geldikleri noktanın çok güzel sonuçlar
ortaya çıkardığını bu nedenle işi yaparken zamanın nasıl geçtiğini anlamadıklarından saate baktıklarında toplantıya geç
kaldıklarını fark edip, acele ile geldiklerini açıkladılar.

Nedim Kuş, Kemâl Omay'ın tatlı takılmalarına karşısında savunmaya geçiyor. Geç kalma nedenlerini açıklamaya çalışıyor.

Bu toplantıda bazı modelci arkadaşlar yeni birbirlerini tanımaya çalıştıklarından Nedim Bey, Kemâl Omay'ın takılmaları karşısında; Ahmet Bey'in tedirginliği gidermek için gerekli açıklamalarda bulunuyor.

İki dost arkadaş Kemâl Bey, ve Nedim Bey samimi takılmalarını neşeli bir şekilde sürdürüyorlar.

Barbaros Bey, Mustafa Bey ve Naci Bey'in aralarına oturarak. hep birlikte Kemâl bey ve Nedim Bey'in şakalaşmalarını ilgiyle
izliyorlar.
İhsan Bey'de ''şu koca insanlar ne yapıyorlar böyle'' der gibi baksa  da, İlyas Bey, rakısını yudumlarken; ''iyi ki gelmişim
şurada ne güzel dert, tasa yok buna karşılık dostluk, eğlence ve kafa dağıtma  var.''

Serkan Kaçar yeni aldığı model trenlerden lokomotif ve vagonlar  ile ilgili Ali Nedim Ulus ve Ferda Genç ile görüşmeler yapıyor.

Ali Nedim Ulus yolcu vagonu modeli içinde ışıklandırma sistemi üzerine bir inceleme yapıyor. Serkan Bey de lokomotif ve
vagonların nerede nasıl kullanacağını, karşısında oturan Haldun Bey ve Mustafa Bey'e anlatıyor.
Görüldüğü gibi toplantımız  dostluk içinde, çeşitli şakalaşmalar, tren modelciliği konuları ile gece boyunca devam ediyor.

Toplantı görüntülerimiz ve görüşmelerimiz devam edecektir.

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #4 : Mayıs 03, 2009, 21:00:21 »
Sevgili dost Teoman bey, onca yoldan geldiğiniz için size ve İlyas beye teşekkürler,çok güzel bir geceydi umarım daha sık yaparız.
Bu gün , Nedim,Barbaros ve Ufuk bendeydi,hepimiz geceye katılmış olmamıza rağmen heyecanla senin fotoroman tadındaki yazılarını bekleyip durduk.
Boşuna beklememişiz ,yine çok keyifli ve sürükleyici olmuş.
Teşekkürler ,selamlar ,sevgiler.......
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

• Teoman Kardaşlar
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Mayıs 03, 2009, 21:15:35 »

Teşekkürler Kemâl Bey. Sizlerle birlikte bir arada olmak çok güzeldi. Biz de sizler gibi dostlar edindiğimiz için tekrar sizlere çok teşekkür ederim.

5. Bölüm

Dostluğun ve arkadaşlığın anlam kazandığı bir görünüm. İlyas Şıklar, Teoman Kardaşlar, Nedim Kuş

Ufuk Baysal ile Nedim Kuş gecenin keyfini daha iyi çıkarmak gayreti içindeler. Gecenin ilerleyen saatlerinde her iki modelci
arkadaşımızın da hararetleri arttığı belli oluyor. Üzerlerindeki montları çıkarmış durumdalar. Ufuk Baysal'ın kurgu çizim planları
üzerinde konu oldukça derinleşince biraz da yakıt takviyesi gerekli hale geliyor.

Forumda yaptığı kurgu çalışmaları ile iyi bir yol alan Ferdi Vefa balastlama konusunda Aydın Gürbüz ve Ahmet Kırkavak ile
modelcilik sohbetindeler.

Haldun Bey ve Kemâl Omay dostluklarını daha da sağlamlaştırıyorlar. Hikmet Hoca'da bu dostluk bağlantısına katkıda
bulunmak adına olanca gayreti ile katkıda bulunmak çabası içinde görüntü içine girmeye çalışıyor.

Nedim Bey ve Haldun Bey gece içinde hararetli görüşmelerinin sonunda mutlu bir dost ikilisi olarak
gecenin yıldızları olma hakkını elde ediyorlar.

Modelcilik sohbetlerinin en koyu biçimde yapıldığı köşe olma özelliğini koruyan yine Aydın bey, Ferdi Bey, Ahmet bey, Doğan Bey. Hikmet Hoca masanın her iki köşesindeki farklı muhabbetlere tam katılabilme kararsızlığı içerisinde!

Masanın diğer bir köşesinde Mustafa San, Harun Yamanlar, Ferda Genç Türkiye'de tren modelciliğni tartışıyorlar.

İhsan Bey'in yine aklına bir şey gelmiş olmalı ki. El becerisini ortaya koyarak, bir şeyler yapma çalışmasında.

İhsan Bey'in geçmiş yıllar hatıralarında canlanmış ve küçük yaşlarında meyvelerden çeşitli hayvan figürleri yaptığı aklına
gelerek, kısa sürede yapmış olduğu çilek meyvesinden bir mask çalışması.

Nedim Bey, turizmci olamasının verdiği avantajla bazı güzel projelerden söz ediyor. MTK olarak Türkiye'nin çeşitli yerlerine
tren turu düzenlenmesinin güzel bir aktivite olabileceğini dile getiriyor.

21 MTK üyesinin katlımı ile gerçekleşen gecemiz, dostluğun geliştiği, sevginin arttığı, modeltrencilik duygularının bir kez
daha birlik beraberlik duygularıyla kaynaştığı bir gece olarak,MTK ve forumunda  tatlı ve hoş bir hatıra olarak kalacaktır.
Daha nice böyle birlikteliklere sevgilerle kavuşmak dileklerimizle.

Bu geceden bir de kısa görünümlü video
http://i44.photobucket.com/player.swf?file=http://vid44.photobucket.com/albums/f25/kserkan/MTK1_0001.flv

Saygılar
Teoman Kardaşlar

« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2009, 21:19:39 Gönderen: Teoman »

Çevrimdışı ibrahim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Mayıs 03, 2009, 21:30:45 »
Merhaba,

Bu güzel geceyi kaçırdığım için duyduğum üzüntüyü güzel bir paylaşımla hafiflettiği için Teoman beye çok teşekkür ederim. Bir sonraki organizasyonda olmayı umut ediyorum.
Selemlar ve Saygılar
İbrahim Kaygın

Çevrimdışı haldunabi

• haldun bağbakan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul-kadıköy
« Yanıtla #7 : Mayıs 03, 2009, 21:38:20 »
gene guzel bir beraberlik,guzel bir yemek ,guzel sohbetler.
bu beraberliğimiz hic bozulmasın inşallah.
organizasyon icin harun'a,katılan arkadaşlarıma ve de canlı mac nakli gibi
hem gelemeyenlere ,hem de biz e tekrar hatırlatan teoman hocama teşekkürler.

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
« Yanıtla #8 : Mayıs 03, 2009, 21:54:10 »
Bu harika gece için başta Teoman ve İlyas beyler olmak üzere tüm dostlara teşekkürler. Diğer arkadaşların da yazdıkları gibi bilgisayar karşısında Teoman beyin geceyi ölümsüzleştirme çalışmasını bekledik. Teoman bey ellerinize sağlık,teşekkürler.
Bana mesaj veya  telefonla toplantının neden daha önce duyurulmadığı siteminde bulunan arkadaşlara bir daha belirtmek isterimki bu buluşmaya çok kısa bir süre önce karar verildi ve hemen forumda duyuruldu. Bir sonraki buluşmayı umarım daha önceden planlar ve sizlerle paylaşırız.
Saygılar,sevgiler
Ferda
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2009, 21:56:56 Gönderen: Ferda »
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı c.doğan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #9 : Mayıs 03, 2009, 22:07:58 »
Hepinize iyi akşamlar.Teoman hocam yine belgesel gibi güzel fotolarla ve anlatımlarınızla bu güzel akşamı ölümsüzleştirmişsiniz.Size Harun a ve tüm değerli arkadaşlara sonsuz teşekkür ve selamlar.

esenkalın
Doğan

Çevrimdışı Ali Nedim

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Üye No: 172
« Yanıtla #10 : Mayıs 03, 2009, 22:29:16 »

Merhaba;

Katıldığımız güzel akşam yemeğini düzenleyen Harun Bey e ve emeği geçen herkese ve katılan bütün MTK dostlarına çok teşekkür ederim. Harika bir yemek di. Ama bu özel geceye muhteşem katkılarını esirgemeden bu harika paylaşımı bize aktaran Sayın Teoman Hocam . Elinize sağlık.. Çok teşekkürler. ( Bundan sonra kilolarıma daha dikkat edeceğim ) ::)

Tekrar bir arada olmak üzere...

Ali Nedim
Üye No: 172 - TCDD olan ne varsa...

Çevrimdışı hasan38m

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #11 : Mayıs 04, 2009, 00:47:55 »
teoman hocam belli başlı nedenlerle katılamadığım bu geceye sayenizde katılmış gibi oldum
saygılar hasan yaşar mert
hasan yaşar mert

Çevrimdışı Yahya Dai

• Yosh63
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #12 : Mayıs 04, 2009, 02:49:28 »
Müdavimler ve kıdemliler bir arada , tadını çıkartmışsınız , insan imreniyor haliyle...Sizleri bir arada görmek ne güzel..

Çevrimdışı MEHMET erdoğan

• MEHMET erdo?an
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: erzurum
  • Mehmet erdo?an
« Yanıtla #13 : Mayıs 04, 2009, 09:46:34 »
Model trenciler kulübünün bu güzel birlikteliginin hiç bir zaman bozulmaması dilegi ile.
güzel dir gün geçtigi resimler'den tam anlamıyla belli oluyor.selamlar.

Çevrimdışı fvefa

• Ferdi Vefa
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
    • Ephesus Va
« Yanıtla #14 : Mayıs 04, 2009, 10:37:20 »
Bu güzel ve keyifli gece için herkese teşekkürler. Yenilerini bekliyoruz. ;)

Çevrimdışı Ufuk Baysal

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Erenköy - İSTANBUL
  • TÜRK?YE MODEL TRENC?LER DERNE?? 2006
« Yanıtla #15 : Mayıs 04, 2009, 17:47:32 »
Teoman hocam yorumlarınıza, resimlerinize ve emeğinize sağlık. Bence gecenin anlatımı bu kadar hoş ve bu kadar akıcı bir dille olabilirdi.
Görüşmek üzere
Saygılarımla,