Gönderen Konu: oldukça amatör biri için yardı çağrısı.. :))  (Okunma sayısı 2338 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emur

• Emine
  • Forum Üyesi
  • Yer: Antalya
oldukça amatör biri için yardı çağrısı.. :))
« : Şubat 11, 2008, 16:59:29 »
merhabalar.. model trencileri ve birligini dün TRTde izledigim bir programda kesfettim ve iste bu tam esime gore dedim :D siteyi inceliyorum, anlamaya öğrenmeye çalışıyorum.. ama ne yazık ki daha önce bu konu hakkında hiç bir fikrim olmadıgından ben yazılanlara yazılanlar bana manasız manasız bakışıp duruyoruz  :( eşime güzel bir süpriz yapmak istiyorum.. nasıl bir modelle başlamalıyım? ne tip kumanda tercih etmeliyim?.. hangi markayı almalıyım?.. ve daha da onemlisi bunu gerek internetten gerekse antalyadan almayı nasıl başarmalıyım?.. gibi temel bir takım sorularıma cevap verirseniz çok çok mutlu olurum..
şimdiden teşekkürler.. saygılar..

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: oldukça amatör biri için yardı çağrısı.. :))
« Yanıtla #1 : Şubat 11, 2008, 21:41:37 »
Hoş geldiniz aramıza ,asla pişman olmayacağınız ,zevkli ve çok kaliteli bir hobiye başlamak üzeresiniz.
1-2 gün beklerseniz Harun Yamanlar yurtdışından gelecek size her konuda yardım edecek ve tatminkar cevaplar verecektir.Selamlar sevgiler.......
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Nedim

• Ziyaretçi
Ynt: oldukça amatör biri için yardı çağrısı.. :))
« Yanıtla #2 : Şubat 11, 2008, 21:53:26 »
sevgili emur bey,
öncelik ile aramıza hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. model trenler dünyası bambaşka bir dünya..
her şeyin öncesinde lütfen acele etmeyiniz. diğer hobilerde olduğu gibi sabır çok önemli..
site/forum hernekadar sanal bir ortam olsada sizlerin tanıtımı ile, sizleri daha yakınen tanımak isteriz.
eğer kendinize ait profilleri düzenler ve kendinizi biraz tanıtır iseniz memnuniyet duyarız.
sevgi ve saygılarımla.
nedim kuş..