Gönderen Konu: Avusturyadan Merhabalar...  (Okunma sayısı 4005 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat70

• Forum Üyesi
Avusturyadan Merhabalar...
« : Ocak 03, 2015, 19:34:27 »
Arkadaslar merhaba,
Model Trencilik cocuklugumdan beri ilgimi cekmistir, simdi 45 yasindayim ve bu meraki gidermeye basladim (H0 - 1:87).
43 senedir Avusturyada yasiyorum ve buranin 70li yillardan bugüne olan ilginc Lokomotiv ve Wagonlar kolleksiyonu yapiyorum.
Kolleksiyonuma Türk Waggonlari eklemek istiyorum ama nereden bulabilirim bilmiyorum.
Bu konuda bana yardimci olabilen varsa cok mutlu olurum!
Simdiden tesekkürler ve iyi calismalar diliyorum!
slm
Murat

Çevrimdışı kemalomay

• Kemal Omay
  • Administrator
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul
Ynt: Avusturyadan Merhabalar...
« Yanıtla #1 : Ocak 03, 2015, 23:37:36 »
Murat kardeşim aramıza hoş geldin , sen şanslılardansın , Avusturya da yaşıyorsun , elindeki loko ve vagonların resimlerini koyabilirsen mutlu oluruz.

Bizim Harun bey Acme ye 3lü bir Türk vagon seti yaptırdı ama bitti maalesef , sanırım yakında bir miktar daha alacak , siteyi takip edersen haberin olur.Ayrıca şu anda satışta olan Tillig marka bir Türk vagonu var.
YAŞLANDIĞIMIZ İÇİN OYUN OYNAMAYI BIRAKMAYIZ , OYUN OYNAMAYI BIRAKTIĞIMIZ İÇİN YAŞLANIRIZ.   G.BERNARD SHAW.

Çevrimdışı NaciAklan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #2 : Ocak 04, 2015, 12:25:47 »
Hoş geldin Murat,

Kemal Abi A.C.M.E. firmasının yaptığı üçlü setten bahsediyor. Belki Avusturya'daki satıcılarda bulabilirsin. Ayrıca aynı firmanın dört parçalık Hellas - İstanbul Express setinden de iki TCDD vagonu çıkıyor. Yakında başka vagonların da çıkması hepimizin dileği.

Sevgiler
Naci

Çevrimdışı Murat70

• Forum Üyesi
« Yanıtla #3 : Ocak 05, 2015, 21:30:09 »
Murat kardeşim aramıza hoş geldin , sen şanslılardansın , Avusturya da yaşıyorsun , elindeki loko ve vagonların resimlerini koyabilirsen mutlu oluruz.

Bizim Harun bey Acme ye 3lü bir Türk vagon seti yaptırdı ama bitti maalesef , sanırım yakında bir miktar daha alacak , siteyi takip edersen haberin olur.Ayrıca şu anda satışta olan Tillig marka bir Türk vagonu var.

Tesekkür ederim Kemail abi,
su günlerde tasiniyorum, bi hayli calismalar var evde, bir yerleseyim elimdeki Lok ve Wagonlarin resimlerini ekliyecegim.

Naci kardes haklisin, o seti burda bir saticida buldum ve fiyat bekliyorum. Bakalim kaca gelecek :-)

Çevrimdışı Ozan Dik

• Ozan
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #4 : Ocak 05, 2015, 23:35:38 »
foruma hosgeldiniz

Çevrimdışı utkan

• Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
« Yanıtla #5 : Ocak 08, 2015, 18:05:53 »
Murat Bey hoşgeldiniz...

Saygılarımla,

m.utkan

Çevrimdışı Murat70

• Forum Üyesi
« Yanıtla #6 : Ocak 08, 2015, 21:30:57 »
Hosbulduk Ozan Bey, Utkan Bey, tesekkürler!