Gönderen Konu: Merhabalar ben Jazzista  (Okunma sayısı 5992 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jazzista

• Forum Üyesi
  • Yer: İstanbul
Merhabalar ben Jazzista
« : Aralık 28, 2006, 18:30:06 »
Merhabalar.Ben Yarkın Tuncer.15 yaşındayım.Küçüklüğümden hatta bebekliğimden ;D beridir trenlere büyük bir sevgi ile bağlıyım.Onlar benim hep vazgeçilmezim olmuştur.Küçükken anaannemin evindeyken ne zaman istasyona giren bir tren sesi duysam pencereye doğru koşarak trenlere baktığımı hatırlarım.Aslında hala bakıyorum hiç değişmedim :) .Pek çok kez Sirkeci-Halkalı hattında seyahat ederken makinist amcalardan :) izin alıp kumanda dairesinde seyehat etmiş ve trenler hakkında çok güzel sohpetlerim olmuştu.Hep makinist olmak istemiştim yani trenlere o kadar bağlı idim.Fakat yıllar geçtikçe insanın fikirleri değişiyor.Model trenciliğe ilk kez marklin ho ile başladım.Babam Almanya dan çok güzel bir başlangıç seti getirmişti bana ve o gün benim için dünyanın en güzel günlerinden biri olmuştu.Ve daha sonra ardından birkaç vagon ve lokomotif geldi.Her zaman bir diaroma yapmak istemişimdir.Fakat yer sıkıntısından dolayı daha gerçekleşemedi.Ama olsun.Odamdaki halımın üstüne kurduğum o başlangıç seti ve o lokomotifler bana hala büyük heyecan veriyor.İnşallah setim birgün daha da gelişir.Kısacası trenler benim için bir toplu taşıma aracından daha çok bir efsane ve bir yaşam tarzı.Trenlere olan sevgim daha çook uzun yıllar sürecek ve hep onlarla olacağım...

Çevrimdışı Ferda

• Ferda Genç
  • Kurul Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: ?stanbul
Ynt: Merhabalar ben Jazzista
« Yanıtla #1 : Aralık 28, 2006, 18:54:15 »
Sevgili Yarkıncığım,
Seneler geçsede göreceksinki bu tutku seni hiç terketmiyecek.Belki hayatın akışından dolayı aralar vermek zorunda kalıcaksın ama  birbirinizden tamamen kopmıyacaksınız.İnan ben bu konuda  8 yaşımdaki coşkuyu,çocukluğu ve heyecanı belkide artarak hala yaşıyorum.
Ferda
İYİ YAPILMIŞ BİR İŞİN ÖDÜLÜ, ONU YAPMIŞ OLMAKTIR.

Çevrimdışı Jazzista

• Forum Üyesi
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2 : Aralık 28, 2006, 21:09:28 »
İşte bundan çok eminim Ferda abicm :)

Çevrimdışı kamyoncu-itulu1

• okan
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: istanbul - bahçeşehir
    • rc kamyon t?r ve iş makineleri
« Yanıtla #3 : Aralık 28, 2006, 22:08:26 »
aramıza hosgeldın yarkın
BOSTANCI INSAAT RC Construction Channel

CAT: 345D LME Wedico  Liebherr: LR 634 Carson-Leimbach  Mercedes Benz: Arocs3342AK 6x6 Premacon//SK3544AK 8x8 Premacon//NG2638AS 6x6 Wedico//2624LAK6x6 MAN: F90 35.422VFAK 8x8 Wedico-Prem

Çevrimdışı iceman

• Jimmy Cem ERSÜ
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: izmir
« Yanıtla #4 : Aralık 29, 2006, 01:08:19 »
Merhaba Yarkın hoşgeldin...

Jimmy Cem
Loko ların ustasıyım Roco ların hastasıyım.......

Çevrimdışı Ceyhun

• Ceyhun Marim
  • Kulüp Üyesi
  • Forum Üyesi
  • Yer: Şişli Istanbul
« Yanıtla #5 : Aralık 29, 2006, 04:59:37 »
Selam yarkın hoşgeldin