Model Trenciler Forumu > Yarışmalar

Küçük İstasyon Yapım Çalışması Yarışması Bitti!

(1/2) > >>

Harun:
Arkadaşlar selam,

"Küçük İstasyon" yapımı ile ilgili yarışmamız sona erdi.

Bu yarışmaya katılan Teoman, Memet Ali ve Ömer beylere teşekkür ederiz.

Aşağıda katılan arkadaşların yaptığı küçük istasyonların son hali ile resimlerini görebilirsiniz.

------------------------------------------------------------------------------------
Teoman Bey'in Çiğli İstasyonu Çalışması

Teoman Beyin çalışmalarını aşağıdaki adreste daha detaylı olarak görebilirsiniz.

http://modeltrenciler.com/forum/index.php?topic=1130

---------------------------------------------------------------------------

Mehmet Ali Bey'in Çiğli İstasyonu

Mehmet Ali Beyin çalışmalarını aşağıdaki adreste daha detaylı olarak görebilirsiniz.

http://modeltrenciler.com/forum/index.php?topic=1131

Ömer Bey'in Çamlık İstasyonu Çalışması

Arkadaşlar,

Çeşitli sebepler yüzünden çok az katılım olmasına rağmen gene de iyi birşeylerin ortaya çıktığını görüyorum.

Bu çalışmalar bir çok kimseye esin kaynağı olmuştur. Teşekkür ederim.

İlk mesajımda katılan arkadaşların ortaya koydukları yapıları anket şeklinde bir oylama ile sıralamak niyetindeydim.

Ancak katılımın az olması sebebiyle bu düşüncemden vaz geçip her 3 arkadaşa da, katılıp bu camiaya ve foruma destek oldukları için küçük de olsa birer hediye vermek istiyorum.

Aşağıda resmini gördüğünüz Hornby'nin küçük vinci çok detaylı bir model değil ama eskitmeye çok müsait. Bu vinçten birer adet hatıra olarak katılan arkadaşlara gönderiyorum.

Ayrıca Teoman bey ve Mehmet Ali beylere de onların çalışmalarından esinlenip bir ürün haline getirdiğim "Sticko-Rama Çiğli İstasyonu"ndan gönderiyorum. Umarım onlar da bunu bir de bu şekliyle yapıp gene bizlerle paylaşırlar.

Umarım daha çok katılımlı başka yarışmalar da tertipleriz.

Selamlar,

Harun

Teoman Kardaşlar:
Harun bey, bu güzel oluşumu  bizlere sunduğunuz için çok teşekkürler.

Sayenizde demiryolu modelciliğinde bir ilki yapma fırsatı verdiniz.

TCDD' ye ait istasyon çalışmalarına bu sayede başlamış olduk. Bundan sonra da bu tür çalışmaları sürdürmeyi düşünmekteyim.

İlham kaynağı olduğunuz için size bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Burada önemli olan modeltrenciliğinin kazanmasıdır. Bu şekilde modelci arkadaşlara bir yararımız oldu ise ne mutlu bizlere.

Bizler için düşündüğünüz hediye ile ilgili nazik davranışınıza çok teşekürler. Bu güzel ve anlamlı hatırayı en iyi şekilde saklayıp, koruyacağım.

"Sticko-Rama Çiğli İstasyonu" çalışmanızı inceleyip, yapacağım ve yapım aşamalarını sizlerele paylaşacağım.

Her şey için çok teşekkürler. İyi çalışmalar dileklerimle selamlar, saygılar, sevgiler.

Teoman Kardaşlar

mali87:
     Harun bey öncelikle böyle bir yarışmaya katımak beni gerçekten çok heyecanlandırdı.Sizede buradan tekrar çok teşekkür ederim,bizler için önemli olan böyle bir yarışmaya katılmaktı.Gönül katılımın çok fazla olmasını isterdi nepalım üç kişi ile devam edebildik sağlık olsun.Hediyeleriniz içinde teşekkür ederim;bende Teoman beyin mesajına katılıyorum,bizim için önemli olan yarışmaya katılmaktı.Sevgi ve saygılarımı sunarım.

mali....

eraysarac:
Katılım az olsada sanıyorum ortaya konan ürün hedefe ulaşmış.Ellerinize sağlık beyler.Harun bey size bahsettiğim arabaların üzerine çıkartma yapma fikrinide gündeminize alırsanız memnun olurum.

Harun:

--- Alıntı yapılan: eraysarac - Haziran 11, 2007, 22:33:02 ---Katılım az olsada sanıyorum ortaya konan ürün hedefe ulaşmış.Ellerinize sağlık beyler.Harun bey size bahsettiğim arabaların üzerine çıkartma yapma fikrinide gündeminize alırsanız memnun olurum.

--- Alıntı sonu ---

Eraycım selam,

Haklısın katılım az ama hedefimizden fazlasına ulaşmış olduk bence.

Bir de çok olsaydı...

Selamlar,

Harun

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git