Model Trenciler Kulübü > Bölgesel Çalışmalar

Bursa ziyareti

<< < (2/2)

ysunbul.1:
     Nedim bey çok güzel bir gezi yapmışsınız,Bursa da bölge çalışmaları açısından epey ses getireceğe benziyor,aslında bu maili geç okudum,gezi öncesi okusaydım,sizlere Merinos-Mudanya arası tarihi demiryolu güzergahlarını da görmenizi tavsiye ederdim,tarihi istasyon binalarının öz yapıları değiştirilmeden restore edilerek günümüzde sosyal tesisler olarak hizmet vermesi çok güzel,Hele Merinos,Çekirge ve Mudanya İstasyon binalarının modelleri kurgularda yer alması belki de DEÐİŞİK BİR KURGU'nun ilk adımları olabilir,diye düşünüyorum."http://sites.google.com/site/emeklimakinist/Home/profilim/tcdd-lokomotifleri/tcdd-lokomotifleri-2--e-anahat-lokomotiflerive-mototrenler/fotograflar-m/gezi-fotograflar"adresinde;2007 Yılında bir internet grubu olarak yaptığımız geziden bazı fotoğrafları görebilirsiniz,kurgularında bu istasyonları kullanmak isteyenler olursa daha çok ve detaylı fotoğrafları sizlere gönderebilirim,havalar ısındığında  Bursa gezileri olursa şartlar elverdiği takdirde ben de katılmayı arzu ederim.İyi akşamlar.Yusuf SÜNBÜL

siestamusfik:
Sağolun İyi ki geldiniz. sayenizde vizyonumuzu genişlettik. Ufkumuz açıldı. En kısa zamanda tekrar beklerim. Yanlız sevgililer günü harici gelin yahu. Yoksa akşam yemeğini de Siestada yerdik . Bunu kesinlikle saymıyorum. Müşfik

Birol Kaplan:
Bizde bursa ekibi olarak sizlerin gelmenizden çok memnun olduk .İnanın bize çok güzel bilgiler aşılayarak gittinizki Bursada model trenciliğe gönül vermek isteyen birçok insan daha tanıyorum bu dostlarımıda en kısa zamanda bu güzel yolculuğumuza katacağım.Ayrıca başta Ufuk abi Nedim abi ve Kemal abiye çok teşekkür etmeden sözümü bitirmek istemiyorum herkezi bursaya bekliyoruz biz misafir ağırlamayı seven bir milletiz onun için gönül rahahatlığıyla gelebilirsiniz çok memnun oluruz saygılarımla.Siz gelin sevgililer günü bile olsa problem yok abi light olmayalım yawww müşfik abi sana diyorum:) tamam hanımlardan korksakda çaktırmasan daha iyi olmazmıydı ;D

sururkip:
Dün bir haritada gördüğüme göre Merinos istasyonu aslında son istasyon değil. Haritada Yahudiler İstasyonu olarak geçiyor. Asıl gar Yıldırım Camiinin yakınında derenin öteki tanındaki belediye hizmet binası alanında.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git